Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Üzletből vett dzsungáriai...

Üzletből vett dzsungáriai törpehörcsög lehet veszett esetleg?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert elég harapós és nagyon belemart a lábamba és vérzett is. Szerintem kb 0 az esélye. Gondoltam azért megkérdezem
2011. febr. 20. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

-1 az esélye.

mit keresett a lábadon... ?

2011. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan hörcsögöm(sajnos azóta meghalt) de engem is többször harapott meg, és nem volt veszett. nem épp úgy viselkedett, szóval csak én voltam még kicsi és mindig őket nyúztam, és szerintem megunta...:) nem tudom hogy lehet-e veszett,de nem nagy a valószínűsége.
2011. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hehe :) Jó kérdés. Ki szoktam venni a hörcsögöket kicsit a ketrecükből, hogy mászkáljanak. Kezembe veszem őket, és nagyon élvezik.Ez a kicsi viszont nagyon harapós. Ültem, ő a kezembe volt, aztán hirtelen kiugrott onnan és úgy került a lábamra :)
2011. febr. 20. 19:36
 4/8 A kérdező kommentje:
hát én nem nyúzom őket :)
2011. febr. 20. 19:37
 5/8 Platypus ***** válasza:
Ha a hörcsögöd nem találkozott vadállatokkal az utóbbi pár hónapban, akkor teljesen kizárt, hogy veszett lehessen. A rágcsálók amúgy sem szoktak megveszni, de elvileg képesek rá.
2011. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bri11 válasza:

Nekem is volt ilyen.Volt egy aranyhörcsögöm (de már meghalt)

És amikor benyúltam hozzá,hogy kivegyem beleharapott a kezembe és vérzett.Ez kb már 3-szor megtörtént.De most egy törpehörcsögöm van Gyémánt a neve és lány.Nagyon kis szemtelen.Amikor a háztetején van (ugyanis van egy kis faházikója,abban szokott kuksolni egész nap) akkor oda nyújtom a kezem és elkezdi harapgálni és nyalogatni.De nem fáj amikor harapgál,inkább csikis.:)

2011. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem nem igazán lehet. Az én első hörim egyszer megharapta a húgomat ( neki is vérzett), mert őt nem szokta meg csak engem és védte magát. Lehet hogy még nagyon kicsi és mindentől fél.
2011. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
biztos, h nem veszett. a kezedet szokta harapdálni?? (mert ha igen, akk érzi rajta a kaja szagát.)
2011. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!