Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan szerezhetnék be kézhez...

Honnan szerezhetnék be kézhez szoktatott kis patkányt?

Figyelt kérdés

Van egy patim már, de ő nagyon fél, keresekedésből van, nem tudom magamhoz szoktatni... ezért gondoltam hogy így nagyon unatkozhat egyedül.

9 hónapos lányka. nem bántaná ha kisebb patit raknék be mellé?


2011. febr. 21. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
fogsz egy patkányt a disznóólban az tuti szelíd lessz
2011. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:

[link]

Vedd fel velük a kapcsolatot. Vagy keress egy tenyésztőt. Az összeszoktatás nem mindig egyszerű a patkányoknál, de megéri szenvedni vele. Egy szelíd patkány sokat javíthat a félős társai viselkedésén is.

2011. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogadj örökbe pl. innen: [link]

A patkányok alapvetően jobban érzik magukat ha van társuk, úgyhogy nagy az esélye hogy sikerül összeszoktatni.

Én a Noé-t ajánlom, meg tudod velük beszélni hogy ha nem sikerül az összeszoktatás akkor visszaveszik-e a patit, érdeklődhetsz náluk hogy melyiket ajánlják a helyzetedben.

Most az oldalon feltüntetettnél is több náluk a patkány, érdemes írni.

2011. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy hím volt régen egyedül, nagyon félős volt és agresszív lett mire megnőtt.


Aztán évekkel később vettem 2 nőstényt együtt, ők nem voltak se félénkek, se agresszívek, lehetett őket rakosgatni is ide-oda, a nyakamban is megmaradtak. Valószínű mert sosem voltak egyedül. Aztán a végén meghalt az egyik, és a másik még legalább 1 évig élt egyedül, de nem lett agresszívebb. Már nagyon öreg volt akkor mondjuk, aztán végül ő is meghalt :/

2011. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-3. válaszolóhoz csatlakoznék, annyi különbséggel, hogy én tagja vagyok a noé rágcsálómentőknek, kapcsolatom van a patikkal. Nem félnek, kézhez szoktatottak, és most egy csomó van nálunk, mert 20 patit adtak le nemrég. Írj a ragcsamentok@gmail.com-ra, és ott el fogják mondani hogy zajlik. De tudnod kell, a vezetőink kimennek megnézni, milyen környezetbe kerül az állatka, mert nekünk az a fontos, hogy jó helyre kerüljön.
2011. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, a rágcsamentőket a


ragcsamentok.hu oldalon éred el a legkönnyebben.

2011. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!