Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van már olyan aki szoktatott...

Van már olyan aki szoktatott össze degukat?

Figyelt kérdés
Van egy degum, aki 1 éves, és idén szeretnék mellé egy másik társat is venni, de fogalmam sincs hogyan szoktassam össze őket úgy, hogy ne legyen belőle verekedés. Egy fiú van és egy másik fiút szeretnék venni mellé :)
2011. júl. 13. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, mjuk lányokat, nem tudom, ez mennyire befolyásoló tényező. Szóval két ketrecbe kell őket tenni. A két ketrecet eleinte olyan távol helyezd el, h ne tudjanak egymáshoz érni, 2-3 nap múlva kicsit közelebb, h a tappancsaikat össze todják dugni ha akarják, és ha úgy látod h minden ok, akkor még 2-3 nap és összeérhetnek a ketrecek, ha nem bántják egymást meg csipognak egymással, akkor összerakhatod őket. De fognak azért bunyózni, mert csak el kell dönteni ki a góré, nem?
2011. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt két fiú degunk egymás mellett 1-2 évig elvoltak de aztán elkezdtek bunyózni , ha nem érek haza időben akkor rendesen megölte volna a erősebb a gyengébbet... Én inkább nőstényt vennék mellé
2011. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És hova tennéd a kétmillió kölyköt?
2011. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy tenyésztőtől vegyél kis degukat, akik már eleve egymás mellett vannak. Nagyon könnyen találsz interneten is ilyen tenyésztőket ugyanolyan vagy akár jobb áron is. Sokkal megbízhatóbban, mint az állatkereskedésben lévők tapasztalatból mondom.
2011. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk már egy jó ideje egy nőstény meg egy hím van egymás mellett és nem fialtak
2011. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;) A 2. komitól kicsit megijedtem , elég durva lenne ha tényleg ennyire összeverekednének majd :S Nőstényt a fialás miatt nem akarok venni, de így meg szerintem nagyon magányos egyedül, bár minden nap játszok vele, meg kiengedem. Szerintem egy másik fiúval próbálom majd meg összeszoktatni..
2011. júl. 13. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj néha biztos összevesznek majd, de ez természetes, sztem nem lesz nagyobb gond, ha azt látod, h elfogadják egymást a külön ketrecekben, persze az is segíthet, ha veszel egy sokkal nagyobb ketrecet a mostaninál, mert akkor az mindenkinek új lenne, és nem az lenne h az új betolakodik a régi területére, érted.
2011. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az új ketrec tényleg jó ötlet , akkor majd veszek egyet, köszi!
2011. júl. 13. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!