Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Akarok egy pingvint! Honnan...

Akarok egy pingvint! Honnan szerezhetnék legálisan?

Figyelt kérdés
Ha pingvin nincsen, jó a strucc is, csak az nagyobbat sz.....
2011. aug. 7. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
ez inkább humor kategória mint állat :)
2011. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A strucc még csak ellesz nálad, ha van kerted, vagy jó nagy a lakás, de a pingvint hol tartanád, a hűtőben?

Amúgy elképzelhető, hogy beszerezheted legálisan,(bár Magyarországon nem biztos).De láttam egyszer a Tv-ben egy pasit, akinek volt pingvinje és együtt járt vele sörözni, valami tudományos csatornán láttam.

2011. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Ott van Fluor Tomi. Ő majd beöltözik pingvinnek.
2011. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bix válasza:

olcsón innen pingivint beléd: [link]


ittmeg alád strucc shifnégy

[link]

2011. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na...hát tiszta szerencse hogy nem egy dinoszauruszt szeretnél. Van egy haverom aki T-rexeket tenyészt,ha gondolod szólhatok az érdekedben...
2011. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13:43: fluor tomi nem jó, ő inkább napnak mint pingvinek... Nem hiszem hogy jó lenne ilyen melegben még + meleget is hozni! xD
2011. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is kellenne............a kedvenc állatom!!!
2011. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem már van, múlt héten kaptam amcsiból. Viccen kivül. Egy 85cm magas császárpingvin. Plüss. Gyártó: Douglas. Ezt csak úgy tudod megszerezni, ha van ismerősöd amerikában, máskülönben a méretkorlát miatt nem küldik el.

Jahj, te élőt akarsz. Nos, a www.penguins4sale.com oldalon tényleg adnak el ausztráliából törpepingvineket $25-ért, postázzák. Mire ide elér, addigra valószinű döglötten kapod meg. Azonkivül nem hiszem, hogy tudatában vagy, mennyi idővel, pénzzel, energiával és gonddal jár egy felelős állattartás. Aki nemcsak hasraütés útján akar pingvint tartani, az először is felkészül rá technikailag, fizikailag, érzelmileg, anyagilag aztán ha pápaszemes pingvint akar akkor felkeresi a dél afrikai pingvin rehab centert és egyeztetés után kiballag érte. Ha neadj'isten Adélie, Király vagy Császárpingvint akar, akkor körbekérdezi az Antarktiszi kutatóbázisok nagyrészét, előzetes egyeztetések után kiballag érte. (Császárpingvint lehet szerezni a japánoktól is, ők művészetet csinálnak amúgyis a szaporitásukból.) Miután beszerezte az állatot, elfelejt minden fél napnál hosszabb távollétet és minden fennmaradó idejét az állatra szánja. Nem unja meg két hét után és nem dobja ki a legközelebbi kukába.


Nekem dolmányos varjam volt, valamennyire tudom mit jelent, hogy egy állatra sok időt kell forditani.

2011. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem eddig csak kutyám, macskám, meg patkányom, teknőseim voltak. Egyébként a honnan szerezhetnék részét komolyan gondoltam, de csak kíváncsiságból. Viszont egy struccal tényleg ellennék :D Egyébként a patkányok is olyanok, hogy ha néhány óránál tovább távol vagy, akkor bedepiznek. Annak idején az enyém a kapucnimban vagy a vállamon utazott velem szinte mindenhová, vele aludtam és iszonyatosan sokat foglalkoztam vele. A ketrecébe akkor volt csak bezárva, ha tényleg nem értem rá foglalkozni vele, vagy ha csajszival aludtam (bár ezt rendszerint zokon vette a szentem :D) Szóval ahhoz képest, hogy kígyókajának szánták mikor megvettem, igencsak jó, és hosszú élete volt :D
2012. jan. 21. 17:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a kedvenc állatom a pingvin (19/F), de mégis tudom, hogy Mo.-n nem szabad pingvint tartani.


Sajnos.

2017. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!