Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha veszek egy testvérpár...

Ha veszek egy testvérpár tengerimalacot, akkor azok ugyanugy fognak szaporodni vagy olyanok mint az emberek, hogy tesóval nem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne engedd ki a kertbe, a macskák, kutyák, egyéb kisebb ragadozók veszélyt jelentenek rá. Ha elbújik valahova, akkor meg nem biztos hogy megtalálod.


Meg lehet őket tanítani a ketrecben WC használatra, hogy nagyjából egy helyre járjon, de ez nem biztos, hogy mindig 100%-os lesz.

Ha belepisil/kakil az öledbe vagy az ágyra akkor gyorsan vissza kell tenni a ketrecbe egy időre, és a kakit is utána kell rakni, így megszokja hogy kint nem szabad(pisivel ilyenkor nem tudsz mit csinálni, max zsepin beteszed a helyére, de a papírt ne egye meg).

Ha gyakran berakod pisilni/kakilni a ketrecbe mialatt kint van akkor is kevesebb lehet a baleset.

2011. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Félreolvastam, nincs kutya, macska..én akkor sem ajánlom hogy csak úgy semmi nélkül elengedd.

Lehet venni tengerimalacnak is pórázt és hámot, az jó megoldás lenne.

2011. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktattam le a malacot arról ,hogy a ne az ölembe végezze a dolgát hogy figyeltem az apró jelekre.


Persze ehhez idő kell, meg kell ismerni a malacka viselkedését.


Vedd az öledbe, simogasd, játssz vele stb. és ha nagyon elkezdi tologatni a fenekét (ilyenkor mindig kicsit megemeli a hátsóját) , mocorog tedd vissza hogy elvégezhesse a dolgát, utána megint kiveheted.

2011. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hol tudok nagyon olcsón faforgácsot kapni?
2011. febr. 22. 23:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Asztalosoknál ingyen is kaphatsz ;)
2011. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bótban. A forgács olcsó.
2011. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ne vegyél kereskedésből malacot, én állandóan beteg állatokat kaptam, mindig orvoshoz kellett járnom velük aztán hiába, általában meghaltak idő előtt valami betegségben, szerintem te nem szeretnéd ezt eljátszani. van sok rendes tenyésztő akiktől egészséges, barátságos malacokat vehetsz akikkel jó eséllyel semmi baj nem lesz ha rendesen tartod. két fiút vagy két lányt vegyél, mindegy melyik.


faforgácsot olcsón kaphatsz szinte bármelyik kereskedésben, de az egyszerűt vedd, ne az illatosítottat, mert az rossz a malac szaglásának, meg is betegedhet tőle.

2011. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!