Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj, hogyha a nyuszimnak...

Az baj, hogyha a nyuszimnak nem hámot vettem hanem sima nyakörvet?

Figyelt kérdés
Nem volt a boltba hám, csak sima nyakörv.Ebből kitudja húzni a fejét, ha szorosan rárakom(persze azért nem fullasztom meg)?
2011. febr. 22. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyuszinak értelmesebb lenne hám..de szerintem megteszi :)
2011. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy jó lesz neki,bár okos nyuszi már rátettem és nem félt tőle, ugyanúgy mozog.Köszi!
2011. febr. 22. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobb a hám neki de nem mindig.le írom az én történetemet: ezért nem veszek többé hámot.A hámot utálta!De nem csak azt a hámot.mert úgy volt hogy karácsonyra kap egy másik hámot de nem lett jó és már mérges voltam és akkor megkértem az eladót hogy vegye le a nyakörvet és hogy fel próbálhatja a nyakörvet.és jó lett neki és karácsonykor megvettem.ÉS IMÁDJA A NYAKÖRVET!!!!!!
2011. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
remélem nekünk is bejön!:)
2011. febr. 22. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja belőle kihúzni a kis fejét, biztosan a nyakörv is jó. Csak meg ne szökjön!
2011. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem szökik, póráz nélkül is mellettem jön, de jobb hogyha rajta van köszi!
2011. febr. 23. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

azért is hámot árulnak nyuszira mivel a nyakörvből marha könnyen ki tud bújni ha akar. ahogy a macska is. ahhoz hogy ne tudjon kibújni a nyakörvből nagyon meg kéne szorítani, de akkor meg szegény nyuszi alig kapna levegőt...

szerintem elég sok bolt van minden városban, nem hiszem hogy egyikben sincs hám.

2011. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez egy kisváros és csak 1 állatos bolt van, ahol csak macska és kutya hámok vannak.Kérdeztem az eladótól, hogy nincsen-e nyúl hám és engem nézett hülyének.Amúgy nem szökik, és már lassan hozzá szokik a nyakörvhöz.
2011. febr. 23. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!