Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fressnapfba be lehet vinni...

Fressnapfba be lehet vinni nyulat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószinűleg igen, ha a kutyámat beengedik
2011. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi anyámat meg kell győznöm erről mert ő-szerinte nem szabad.de neki nincs szállítódoboza csak nyakörv-póráz így is be lehet vinni? szobatiszta.
2011. febr. 22. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia


Szinte minden állatot beengednek, ami nem jelent veszélyt!

Nekem is volt nyulam, én úgy oldottam meg a szállítását illetve sétáltatását, hogy vette cicapórázt, ami tökéletes a nyúlnak is.

A kifejezetten nyusziknak készült hámokat viszont nem ajánlom, mert könnyen kicsúsznak belőle.

2011. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én sima kölyökkutya nyakörvet használok és jó az.
2011. febr. 22. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos beviheted pórázon, de a nyuszi nem arra megy, amerre te szeretnél. Szerintem egyből rástartol a kimérhető nyuszitápra, amit szerintem az eladók nem fogják értékelni.
2011. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó:A nyuszim arra megy amerre én.Utálja a nyúltápot!!!! És engedelmes!!!!Mivel okos nyuszi!!!!
2011. febr. 23. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó neked. :):) Az enyém sajnos nem arra megy, amerre én akarom, inkább én követem őt, ha sétálni megyünk. A lakásban jön, ha hívom, de mivel ő imádja a nyúltápot, az biztosan elvonná a figyelmét. Ha beviszed a boltba, megírnád itt, hogy viselkedett? Köszi! Jó nyuszizást neked!
2011. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Majd meg írom!
2011. febr. 23. 20:38
 9/10 anonim válasza:
Beviheted a nyulat csak ne tedd le a földre mert sok a felelőtlen kutya gazdi aki oda hugyoztatja a kutyáját és nem szól az eladónak.Tehát fertőzés veszély.
2011. febr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Be engedték.letettem a földre ugrált először nem annyira ment el mellőlem de utána mint az őrült futottam utána.tehát élvezte.
2011. febr. 28. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!