Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Varga József (Család utca)...

Varga József (Család utca) rendelőjére miért panaszkodnak egyre többen? Tényleg nem gyógyítás folyik ott, hanem pénzszedés?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 11:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem én terjesztem,azt mondták mások..Gondolom megtapasztalták....
2013. márc. 4. 08:39
 12/17 anonim ***** válasza:

az én édes drága szememfénye tengerimalackámat Józsi mentette meg egy időben adott infúzióval. gyógyszerestől-mindenestül 5000 ft volt az egész (ami nekem bőven megérte a kis drága életéért), másnap vissza kellett jönnünk kontrollra, mert látni akarta, hogy jól van-e a malacka. egy büdös kanyit nem fizettünk a kontrollért, és soron kívül hívtak be minket. ennyit a pénzéhségről.


amúgy ha csak körülnézel a gyakorin, láthatod, hogy mennyi felelőtlen és/vagy buta kisállattartó van. ilyen kérdésekkel, mint "ehet a tengerimalac szénát?", "a malacom állandóan vakarózik és foltokban hullik a szőre, csak nem beteg?" és hasonlók. aztán csodálkoznak, hogy az orvos nem tud segíteni a súlyos beteg állaton, vagy letolja őket azért, mert nem megfelelően tartják. kettőt kéne kattintani a google-ben és egy csomó infót megtudnának... és persze az sem kizárt, hogy a konkurencia terjeszti a rosszat.

2013. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

Varga doki az egyik legjobb állatorvos akinél eddig voltunk!!!

A nyuszimat bélpangással vittük hozzá..szerencsére nem kellett sokat várnunk arra, hogy sorra kerüljünk, de bent voltunk vagy 1 órát kb. Sok-sok jó tanáccsal, tippel látott el minket. Emellett kaptunk ajándék tápot, vettünk még valami port és tápot a nyuszinak...mikor kezdte számolni a végén, hogy mi minden volt arra számítottunk, hogy kb. valami 20.000 forint körüli összeget fog mondani, de végül kb. alig fizettünk valamit úgy, hogy a tápok kerültek csak 3000 forintba...

Iszonyat rendes volt, lelkiismeretes és nagyon kedves!!!

Sajnos mi messzebb lakunk, de a nyuszinkat csak hozzá akartam vinni! ekkor is mondta, hogy mivel messziről jövünk ott marad még rendelési időn kívül is egy kicsit ha kell, hogy ne keljen még a rendelőben is pluszban várnunk rá!

Előtte éjjel pedig ügyeletre vittük a nyuszinkat egy másik állatorvoshoz, aki csinált ultrahangot, adott oltást és szintén valami port, de kb 2x annyit fizettünk mint Varga dokinál...

Ha közelebb laknánk hozzá csak hozzá járnánk a többi állattal is nem sürgős esetekben is!!

2013. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

Gondolom ha már azt mondta, hogy mehetünk, akkor addig maradt volna amíg kell, nem csak egy kicsit :)

2013. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Pénzszedés??? Hát nála pont nem! Mi is hozzá visszük a nyuszit, és más állatorvosokhoz képest alig fizetünk. Az első alkalommal is csak a gyógyszer árát kérte el... Volt, hogy semmit nem kért, persze ilyenkor az alapítványos dobozba mindig dobtunk be. El sem tudom képzelni ki terjeszthet ekkora baromságot. Magyarországon van egy fantasztikus orvos, egy fantasztikus csapattal, akik mindent megtesznek az állatokért, inkább örüljünk és terjesszük a jó hírt, mint ezt az ökörséget, hogy ott csak a pénzszedés megy. A rendelő folyamatosan tele, és soha nem láttam olyat, hogy valakitől sok pénzt kért volna a semmire.
2014. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Legutóbb sajnos tályogos lett a nyuszim, mi is Józsiékhoz visszük mindig, ha gond van. A műtét árának a felét kérte csak el, az utána lévő 5-6 kontrollért, sebtisztításért, varratszedésért, antibiotikumos kezelésért és itthonra kapott gyógyszerért pedig egy fillért sem kért.

Én sem értem, hogy ki terjeszti ezt a baromságot, de tekintve, hogy a pénzszedés a legkevésbé sem jellemző rájuk, gyanítom, hogy egy konkurens állatorvos lehet..

2014. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A Család utcai rendelő az a hely, ahol a csodák történnek :) Józsi fantasztikus ember, és orvos. Mi is nyuszit viszünk hozzá, és az ár töredékét fizetjük, vagy épp semmit. Az igaz, hogy megmondja a teljes igazat, ha épp nem úgy bántál az állattal ahogy kellett volna. Aki ezt nem bírja elviselni, jön ide hülyeségeket terjeszteni róla...
2015. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!