Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Zuglói...

Mi a véleményetek a Zuglói Állatorvosi Rendelőről (Bp, XIV. Varsó utca 8. )?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 08:13
 1/4 anonim válasza:
89%

sajnos nagyon rossz tapasztalatom van a fent említett rendelőről.soha többé nem megyek a közelükbe sem.

ja és a váróban van egy baromi nagy teknős egy olyan terráriumban amiben meg sem bír moccani(szerintem állatkínzás szegény teknőst ilyen kis helyen tartani)de ez csak a ráadás volt :(

2011. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is nagyon rossz. A cicánkat akarta elaltattatni az orvos mert vízfejű, és mint később kiderült van egy vírusa is. Nem hagytuk, azóta is boldog és egészséges életet él otthon, rohangál, eszik stb.. De amiket a doki mondott ott nekünk, sírva mentünk haza utána. Nekem nem volt emberséges az egész dolog.
2011. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szabinácska23 válasza:
62%
Én is sajnos azt tudom ajánlani hogy mindenki kerülje el! Hogy miért? Nem is azzal van a gond hogy nagyon drága.. Kiskutya herélése 30ezer forint, közepes kutya 32ezer forint , nagy kutya 34 ezer forint! Hanem azzal, ahogy műtenek! A kis csivavámat egy fiatal szőke doktornő műtötte, jelen volt a főorvos ès két asszisztens, és ugy elcseszték az egész műtétet hogy két nappal utána bevérzett a kutyusom pénisze, visszavittem kontrollra a főorvos meg engem nèzett hülyének, túl aggódónak és ezt mondta szó szerint:" mi nem tetszik ezen magának? Nagyon szép műtéti seb!" Én akkor nem tudtam hogy bevérzés volt , másnap estére az egész hasa olyan lett (véraláfutásos) állatvédőknek elküldtem a képet és azonnali orvosi ellátást javasoltak.. Gyorsan este 22 óra után a Lehet utcai állatkórház.. Nos igen bevérzett az egész hasa mert a 2 orvos közül egyiknek se volt annyi esze hogy az eret elkéne sütni!!! És újra kiemelném hogy már bevolt neki vérezve akkoris mikor a VARSÓ utcába vittem vissza kontrollra!!!! Ugyhogy most menni is fogok az állatorvosi kamarához!!! Nehogy már ennyi pénzért ugy műtsék meg a kutyám (két kilós csivava) hogy aztán ott tartunk hogy lehet elfog neki halni ott alul! De imádkozom és kapja a gyógyszereket, természetesen SOHA AZ ÉLETBE nem viszem oda többet a kutyusom és semmilyen állatot ha lesz még VARSÓ utcai állatorvosok kb olyan fizessd ki aztán gyorsan lezavarják hanyagul... Máshol se irnak róluk jókat! Sajnos a kiskutyám bőrén jöttem rá milyen emberek is vannak ott :'(
2013. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos a Varsó utcai, Zuglói Állatorvosi rendelő felújítás és új személyzet után sem változott sokat. Borzalmasan drágák, mondhatni egy lehúzó hely, viszont szakmailag nem túl erősek. Időpontra menő gazdik még fél-egy órát várhatnak, mert a csókosok, haverok soron kívül bemehetnek. Telefonon, e-mailen elérni nagyon nehéz őket, Neten minden időpont napokra foglalt, persze kamu az egész, mert a váróban senki sincs. Számlát nem igen adnak, hacsak nem kártyával fizetek, mert az nyomon követhető. Sürgős esetben, mikor ölbe vittem a kutyámat, még első segélyre sem voltak hajlandók, mert nem volt foglalt időpontom. Más napra adtak időpontot, de a kutyus a sok hurcolászás alatt elaludt örökre, ami az ő lelkükön szárad. Nem ajánlom a rendelőt senkinek sem, ezek lelketlen emberek!
2022. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!