Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Terhes lehet a tengerimalacom?

Terhes lehet a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3hete vettem 2 tengerimalacot.Mind a kettő lány, tehát ha terhes akkor még a boltban az lett.A malac nyugodt, sokat eszik, jóval többet mint a társa.A bordáitól sokkal kintebb "lóg" a hasa és nem rég éreztem is , hogy mozog ott valami.Nem tudom elhinni...:DDOlvastam, hogy körte formájuk van és lehet bennük érezni a kis malacokat.Hát én körbetapogattam a hasát és néhol éreztem kicsit keményebb részeket..de megerősítést szeretnék, ha így lehet..köszi előre is.
2011. febr. 24. 18:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat.:D Csak ne nyomkodd nagyon, mert megsérülhetnek a malackák. Ha már érezhetően mozognak, akkor 30-40 nap múlva boldog kismalac tulaj leszel.:)
2011. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha fentről nézed a malackát, és a két oldalán olyan mintha két mandarin dudorodna, akkor valószínűleg terhes :) Kétlem hogy daganata lenne. De elvihetnéd egy állatorvoshoz, ha nagyon érdekel.
2011. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%

húgom anno kapott egy 3 hetes fiú malacot, tenyésztőtől...


hát nem fiú volt és nem egy malac ;)

2011. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Megnéztem felülről és olyan mint egy körte:D Nagyon nem szeretnék kis tengerimalacokat, mert csak hobbiból van. A gyors válaszokat nagyon szépen köszönöm.Majd a fejleményeket leírom.


Meg esetleg valami személyes tapasztalatot ha megosztanátok hálás lennék.

Köszi(:

2011. febr. 24. 18:53
 5/26 anonim ***** válasza:
Én is vettem már így malackát, hogy vemhes volt. Nos én nem csináltam semmit vártam minden nap etetésnél óvatosan megnéztem a hasát. Aztán pont húsvétra meglettek a picik. Elvittem őket állatorvoshoz és mondta, hogy egészségesek. Nagyon örültem a piciknek!
2011. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát én azon is gondolkoztam már, hogy beviszem a boltba ahol vettem a terhes malacot és odaadom nekik.Ők jobban tudnának rá vigyázni is, meg jobban is értenek hozzá.De neked gratulálok;D
2011. febr. 24. 19:12
 7/26 anonim ***** válasza:
48%

a 2 lány malacot ne tartsd együtt ha szül az anyamalac,mert a másik megölheti öket...

Valszeg terhes

2011. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%
Ez akkora hülyeség.. Már megbocsáss..Ha az egyik vemhes és elleni fog a másik nem bántja a kicsiket. CSAK A HÍM MALACOK bántsák a piciket! Különben meg ha állatkereskedésből van, ott együtt voltak megszokták egymást! Amúgy pénzt nem kapsz a malacért ha vissza viszed max azt mondják, hogy nézz másikat vagy vásárold le az árát! Hova valósi vagy? Én befogadom! :D
2011. febr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

him malac se bántja a piciket,nekem az apamalac neveli az árván maradt kicsiket


hol laksz?

tegyél már fel képet,arról egyértelműen kiderül,bár ha mocorog,akkor az már vemhes


boltba ha visszaviszed,nem tudnak rá jobban vigyázni,ha tudnának,nem vemhesen kaptad volna meg,mert tudnák hogy külön neműeket ne tegyenek össze...


mennyi idős? bár ez is relativ,én is 2 hónapos fiút vettem,3 hetes vemhes lány volt...


képet tegyél már fel,meg mérd meg hány deka,hány centi a hossza,és tudunk segiteni

2011. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy sikerül megbízható kezekhez juttatnom mielőtt megellik.Amúgy, ha tényleg szeretnéd befogadni akkor mind a kettőt vagy csak a terhest? Mert mind a kettő vörös5-6 hónapos körül vannak.Így hirtelen nem tudok képet feltenni.Viszont ha komolyan érdekel e-mailben megbeszélhetjük és addigra csinálok képet is(:.


Az utolsó válaszolónak:

Lemértem a malacot.20 a hossza, a mellső lábainál 16 és a hasánál 25centi.

2011. febr. 25. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!