Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet kézhez szoktatni...

Hogyan lehet kézhez szoktatni az egereket?

Figyelt kérdés
Van két csíkos fűegerem,és szeretném őket megszelidíteni...
2011. febr. 24. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én anno a degumat úgy szoktattam hozzá, hogy hagytam, hogy a kezemből egyen. Bár hozzá tenném, nem nagy kunszt a degukat megszelídíteni, kb. a létező legbarátságosabb rágcsálók. Mindenesetre tegyél egy pár próbát. Tegyél eledelt a tenyeredbe, dugd be hozzájuk a kezed, és várj, hogy rámásszanak.
2011. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is fűegereim vannak. Először a csipesz végére tettem a kukoricát (náluk az vált be), majd az ujjaim közé vettem, és úgy adtam oda, aztán a tenyerem végébe (jó párszor beleharaptak az ujjamba, véletlenül:-), majd a tenyerem közepébe, most már belemásznak a tenyerembe és simogathatom is őket, de megfogni még nem mertem. Csak esténként tudok velük foglalkozni, de ha sok időd van gyorsabban megy a szoktatás.
2011. febr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!