Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség, mit tegyek? Kiszököt...

Segítség, mit tegyek? Kiszökött 3 hörcsög a terráriumból.

Figyelt kérdés

Hogyan kerítsem őket elő?

Elég rumlis a szobám...


Az a legnagyobb baj, hogy macskám is van, és félek, hogy ő előbb találja meg őket.


2011. febr. 25. 13:40
 1/8 anonim válasza:
Vidd ki a macskát, utána nyisd ki az ablakot és várd meg míg kiugranak a pajtásuk után :)
2011. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vidd ki a macskákat és pakold össze a szobádat
2011. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát,vidd ki a macskádat,kicsit hallgatózz,hogy nem hallasz e mozgást a szobádból,és ha nem keresgélj még.nézd meg az egész házban vagy lakásban,hogy nincsenek-e.nekem is már szökött meg hörcsögöm,de hallottam,hogy rág valamit,és meglett az ágyam alatt =D
2011. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

VIDD KI A MACSEKOT!!! (ez a legfontosabb!)

aztán hallgatózz!

Ha nincs meg nézd meg a sütőben xD

egyszer elszökött a hörim és meghallottam, h kapar és ott volt a sütőben. szét kellett szerelnünk a sütőt, mert nem bírtuk máshogy kiszedni!! Szegénykém♥♥♥

2011. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zárjad a szobád ajtaját, hogy onnan ne menjenek ki. Vidd el a macskát. Hallgatózhatsz is, de tegyél ki a földre valami illatosabb kaját nekik. (pl kicsi sajt, vagy friss zöldségek, mint sárgarépa, vagy gyümölcsöt, mint az alma) Esetleg egy kis csoki is lehet. Azt nem ehetnek, de az illatát megérzik és előjönnek. Jah és sötétíts be egy kicsit a szobába.
2011. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

Mi mindig karfiollal fogtuk meg! Még a szekrény mögül is kijött érte. Ahhoz képest, hogy nem is ehette, nagyon imádta. Szíriai aranyhörcsög volt.

2011. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tégyél le a földre egy akármit ami elég nagy hogy a hörcsög aztán ne tudjon kimászni rajta,pl.:vödör.Építs hozzá könyvekből lépcsőt.És a könyvekre tegyél rá úgy egy vonalzót hogy annak nagyobb része a vödör felett legyen,és a vonalzó végére tegyél valami kaját.A hörcsög elöbb vagy utóbb megéhezik,felmászik a "lépcsőn" ki a vonalzó végére ,az megbillen,és zsupsz,a hörcsögök a vödörben.Az nagyon fontos hogy a vödörbe bőven tegyél pl.:forgécsot,vagy valamit ami a terráriumban is van,nehogy megüssék magukat.Bocsi hogy hosszú lett.

2011. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket.

A macska segítségével sikerült elkapnom mind a hármat.

Ő kiszagolta őket, és amikor elkezdte hajkurászni a höriket, meg tudtam fogni egyenként az összeset.

2011. febr. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!