Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért piros a törpehörcsög...

Miért piros a törpehörcsög szeme fölött és miért hunyorít?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer is lett alom cserélve (más csomag, más gyártó) és állandóan vakarózik és a bal szemét nehezen nyitha, amikor felkel. Akkor is sokat pislog rá. Olyan, mint ha csipás lenne. Gondoltam, hogy hátha kiszáradás, ezért többször rakok neki vizet, azóta hamarabb ki tudja nyitni és nagyobbra a szemét, de még mindig hunyorít és nem tetszik, nem tudom, mi lehet a baj. Egy dzsungáriai törpehörcsögről lenne szó. Faforgács alom és kifejezetten törpehörcsög kaja van neki mindig.
2011. febr. 26. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
talán azért,mert erős fény éri a szemét.
2011. febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én hörimnek gyakran ilyen. Be van gyulladva a szeme. Nekünk a floxal szemcsepp bevált. Már nem kesesem az okát, mert már sokszor cseréltem almot, de mégis mindig begyullad. Keress egy olyan állatorvost, aki kimondottan ért a kisemlősökhöz. Sajnos sok a pancser.
2011. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!