Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az mit jelent, hogyha a...

Az mit jelent, hogyha a nyuszi ugrik egyet a levegőben?

Figyelt kérdés
Az előbb kijött a ketrecből és miközben szaladt ugrott egyet és a 2 hátsó lábát összeérintette.
2011. febr. 27. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt még egy ovis is tudja:

"Nyuszi ül a fűben,

ülve szundikálva,

nyuszi talán beteg vagy,

hogy még nem is ugorhatsz.

Nyuszi hopp, nyuszi hopp,

máris egyet elkapok."


A te nyuszid ugrál, vagyis egészséges.

2011. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 3. Az a helyzet, hogy még soha nem volt nyulam, se kint se bent de kár itt bármit is kérdezni,úgyis idióta válaszokat kap az ember(tisztelet a kivételnek!)
2011. febr. 27. 13:56
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, bogárka, akkor leírom, mielőtt megsértődsz:


Nyilván ku.rvára örül, hogy végre kiengedted abból a pö.cs ketrecből, és örömében össze-vissza ugrál. Nekem soha nem volt nyulam, de ez olyan világos, mint a nap. Ehhez csak józan paraszti ész kell. Nyilván te is boldog lennél, mikor kiengednének egy ketrecből, ahol napokat töltöttél bezárva, és megfordulni is alig van benne hely esetleg...


Téynleg elámultam, hogy ilyesmire rá kell kérdezni, de ha valóban nem tudtad, hát bocs.

2011. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs kicsi ketrece 120*50-es.Megtud fordulni, elterül benne.Eddig nem akart kijönni mert nem rég hoztuk el, de ma mikor takarítottam kijött.Ezért kérdeztem, nem áll szándékomban, az, hogy az egész életét ott töltse.Amint szobatiszta lesz, egyből jön ki a szobába.Ennyi
2011. febr. 27. 13:59
 5/11 tetris ***** válasza:
100%
Azért ugrott egy nagyot, mert olyan fergeteges jókedve van.
2011. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, a nyuszidnak virágos jó kedve van. Teljesen mindegy, hogy mekkora a ketrece. Nincs annál jobb mulatság, mint szabadon szaladgálni a szobában.
2011. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"teljesen mindegy, hogy mekkora a ketrece"

Kíváncsi vagyok, a nyúl mit szólna ehhez a kijelentésedhez.

Nyilván túl szűkös minden ketrec minden állatnak. Hisz nem azért születik egy állat se, hogy ketrecben éljen. Ezek után nyilván jó kedve van, hogy végre kijön és három lépésnél többet is meg tud tenni.

2011. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
boldog, örül...
2011. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én nyuszkóm is sűrűn ugrál 90 fokos fordulatokban is a szobámban. A lényeg az , hogy minden nap ki kell őket engedni. Az én nyuszim ki-be tud mászkálni a ketrecéből, amikor kinyitom neki az ajtót (csakis felügyelet alatt). A helyén elintézi az evést meg a pist, kakit és néha visszafekszik aludni a saját helyére, de van amikor a szoba közepén eldobja magát:) Nagyon szeretnivaló kis állatkák és bátran tegyél fel kérédseket a jövőben is, hiszen gúnyos megjegyzéseket mindenkitől lehet kapni, de azért érkeztek valóban hasznos válaszok is :) További szép napot!
2011. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy teljesen mindegy, mekkora a ketrece, úgy értettem, hogy lehet akár 200x100-as is, vagy akár egy udvari kifutó, akkor is sokkal jobban érzi magát kint, szabadon.
2011. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!