Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit ehet a hörcsög?

Mit ehet a hörcsög?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szotyit,répát,uborkát,almát..stb.. :)
2011. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ehet: sótlan+pírítatlan szotyit, gyümölcsöt(bármilyet, kivéve a citromot +a kivit)mert savanykásak=), zöldségeket kivéve a krumplit.., magokat amit árulnak a kisállatkereskedésekben,és még bogarakt(tudom hogy undi de ehetik)((és kell is neki a fehérje miatt))pl.:legyet, szúnyogot, kukacot. de ne adj neki sertés, baromfi vagy akármilyen bolti állatnak a húsát!!!azthiszem ennyit(vagymég jutalomfalatot)
2011. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 gfero ***** válasza:
tücsök,sáska,gyümölcsök,répa,saláta,zeller,búzát, kölest, napraforgómagot és a lenmagot kedvelik
2011. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
tejföl, macska kaja (száraz)de abbol nem sokat napi 3-4 szem kb.. szotyit tökmagot meg salátát meg még sok mindent. KÖLEST NEM adnék neki mert sztem nem tudja megemészteni mert nem udja kibontani. a K betűs dolgokat ne adj neki.
2011. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A macska konzerv nem jó fehérje pótlásnak? csak a száraz macska táp jó?
2011. febr. 28. 22:21
 6/25 anonim ***** válasza:

Juj, ne adj neki macskatápot! Ha fehérjét szeretnél adni neki, akkor lisztkukac. Az nem macerás, csak tartsd hűtőben a kukacokat, nehogy bebábozódjanak és kikeljenek. :-)


Amúgy hörcsögeledelt lehet kapni állatkereskedésben, és egy csomó csomó kiegészítőt is. Pl. dropszok, szotyi, fürtös köles (enyéim imádják), és persze sok zöldség-gyümölcs. Ízlés szerint.


Egyébként pedig, ha bemész egy állatkereskedésbe, az eladók biztosan tudnak segíteni, hogy a lehető legjobb táplálékot adhasd a höridnek. :-)

2011. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
De az is jó a konzerv
2011. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
jo ha az elöttem lévő azt mondja h ne adj neki száraz tápot akkor ne addj én konzervet szoktam adni. gondoltam macskakaja macskakaja. De akkor mégsem de ha belegondolok akkor nényleg hülyeséget mondtam a száraz táppal de a konzerv az biztos jó mert én is szoktam adni és megeszi.Szerintem szereti is :) .
2011. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
amugy lisztkukacot hol lehet kapni? én még nem találtam olyan boltot ahol kapok ilyet
2011. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Juj, konzerv macskakaját se adj neki! A hörcsög nem ragadozó, hanem mindenevő, nem szabad neki olyat adni! Rendes tápot kell venni állatkereskedésben, száraz eledelt, és ki kell egészíteni zöldséggel-gyümölccsel. Amit a höri megeszik. Te sem macskakaján élsz, gondolom.


Lisztkukacot kapsz bármelyik állatkereskedésben, csak kérni kell az eladóktól.

2011. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!