Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit ehet a hörcsög?

Mit ehet a hörcsög?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:28
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
kedves utolsó azt tudom hogy a hörcsög nem ragadozó hanem mindenevő!és nem csak macskakaját kap hanem zöldség-gyümölcs mellett fehérje pótlásnak.
2011. márc. 3. 14:09
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
de macska konzervet ehet mert az állatkereskedős nő is azt mondta nekem hogy adjak neki. és adtam is neki és még ma is él és adok neki.
2011. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj kedves utolsó, de szerintem nem igazán felelős állattartó az, aki azt ajánlja másoknak, hogy macskaeledellel etessen egy hörcsögöt. És ezt értem most az állatkereskedésben dolgozó hölgyre. Nem azért vannak különböző magkeverékek, hogy más állatoknak szánt kajával etessük meg a háziállatunkat. Ennyi erővel adhatsz neki halat is, meg napos egeret, esetleg élő tücsköt is.


Az pedig hogy még él a hörid, nem jelenti azt, hogy nem valamilyen betegség következtében fog meghalni, esetleg idő előtt.


De ti tudjátok.

2011. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
52%
Hörcsögnek hörcsögeledel. Egyébként meg használd a google-t.
2011. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az enyém szerette a lóherét nagyon. meg csövestől a kukoricát. persze kapott hörcsögeleséget is.

2011. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
hörcsögkaja,gyümölcsök,zöldségek,víz,és én azt hallottam h lehet neki adni egy nagyon kicsi sajtot is.:)
2011. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Nekem törpe hörim van.Én adok neki,répát,uborkát,papríkát,almát,magokat(szotyi,búza...stb)rágcsálóknak való tápot kap,abban van megfelelő vitamin is neki.Ja és persze vízet is kap.
2011. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
hörcsög tápot répát salátát mandarint kenyeret kekszet és kevés csokit is na meg kevés kokúszt mármint ezeket a mi hörcsögünk mind megeszi de a csokit nem szabad tul adagolni mert rossz hatással van a picikére :)
2011. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
nekem azt monta az állatkereskedő hogymindent ehet ami nem 'k'-val kezdődik (kolbászt nem ehet XD)
2011. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

[link]


ezen az oldalon sok segitséget találsz

2011. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!