Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? (hörcsög)

Mit tegyek? (hörcsög)

Figyelt kérdés
A hörcsögömnek egy kicsi seb lett az orrán, ahol kinő neki a bajuszkája. Ha hozzáérek nem fáj neki. És meg is változott. Már nem ugrál és nem mászkál le fel. Mitől lehet? Lehet, hogy tanult egy-két ugrási kísérletből? :O :S
2011. márc. 1. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
helló!Szerintem ajánlatos lenne elvinni orvoshoz,hogy elne fertőződjön.De lehet hogy csak új bajuszkája nő!:D
2011. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
sztem csak karmolás de vidd el orvoshoz
2011. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leirnád hogy mi az az ugrási kísérlet?:D vagy folyton felmaszik es leugrik valamiröl?
2011. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mennyi idős? az is lehet hogy már csak túl öreg az ugráláshoz, vagy csak simán beteg...
2011. márc. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
próbált ugrani, igen. pár hónapos
2011. márc. 4. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány literes az akváriuma?Mert ha túl kicsi és

nem veszed ki rendszeresen

akkor belebolondulhat!

2011. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Girls123 válasza:
Szia! Vidd el állatorvoshoz, mert a bajusza nagyon érzékeny.Szerencsére az én hörcsögömnek semmi baja 1.6 éve
2011. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!