Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a degumnak?...

Mi baja lehet a degumnak? Annyira aggódok, mert egész nap visító hangot adott ki.

Figyelt kérdés
Eszik-iszik rendesen. Lehet hogy nem tudja koptatni a fogát? :S Pedig beratktam neki egy csomó mindent amit rágni tudna, de csak néha-néha rágja meg.
2009. febr. 18. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Vécépapírguriga,mézes magkeverék,esetleg foglald le mókuskerékkel.
2009. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt minden degu csinálja, valószínüleg társ kell neki.

Nem biztos,hogy ez az oka, de az enyém is szokta pár napig aztán megnyugszik.

2009. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Degut egyedül tartani=állatkínzás. Ők társas lények, több százas falkákban élnek, egyedül egyáltalán nem érzik jól magukat.
2009. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem hosszú évek óta vannak deguim. ők még soha nem adtak ki visító hangot. igaz soha nem volt szingli degum. Viszont az előttem szólónak tökéletesen igaza van, degut csak párban, csapatban lehet tartani. Különben rengeteget kell vele foglalkozni, de még ekkor is hiányozni fog a fajtársa. Vegyél neki egy párt! (ha nem akarsz utódot azonos neműt, de akkor pár nap kell amíg összeszoknal)
2009. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!