Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet adni a degumnak...

Mit lehet adni a degumnak enni, és mit nem?

Figyelt kérdés
Lehet pl: nyers tojást, barackot, szőlőt, paradicsomot, dinnyét, vagy a magját adni neki? Ti mikkel etetitek a degutokat a tápon kívül?
2011. aug. 6. 00:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az enyém imádta a chilis MEXICORN-t :)
2011. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És olyat szabad is nekik adni??? :O:O
2011. aug. 6. 00:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Él és virul, csak elajándékoztam mert túl sok szemetet csinált maga köré... Te csak olyat eszel ami egészséges? Nem... De pl van amiért meg vagy veszve... Az én degum a chilis mmexikort tolta nyilván itt 1-2 darabra gondolok, meg 1-2 kisebb chipszet, és nem ugy hogy teleöntöttem a tálat neki.
2011. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)) A tiéd mennyi idős?
2011. aug. 6. 00:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Most olyan 4 éves, jól érzi magát akinek odaajándékoztam, nekem egyre kevesebb időm volt foglalkozni vele, az uj gazdájánál meg arany élete van :) Néha hiányzik a kis dög, de amikor éjjel rágott mindt ami a ketrecbe volt... Na az nem volt semmi... :) :) :) :)
2011. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Például dúsított uránt semmiképp se adj neki este mert elcsapja a gyomrát!
2011. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Google, degu tartása, etetés rész...? :)
2011. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az én degum is nagyon szeret pont este rágcsálni, ezért estére kiviszem a konyhába, mikor felébredek pedig visszahozom! Nem lehet tőle aludni!!! :) :S
2011. aug. 6. 13:07
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 6. 13:08
 10/14 Timberwolf ***** válasza:
Édes, cukros dolgokat, gyümölcsöket ne nagyon adj nekik, mert hajlamosak a cukorbetegségre és a k betűs ételeket is kerüld (krumpli, káposzta stb. kivétel a kukorica, azt szabad).
2011. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!