Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egyik egér félig lerágta a...

Az egyik egér félig lerágta a másik fülét. Miért?

Figyelt kérdés

1,5-2 hónapja elvittük őket az állatorvoshoz, mert úgy láttuk, rühesek. Az állatorvos viszont azt mondta, hogy semmi bajuk, csak öregszenek, azért hullik a szőrük, és tépkedik egymás szőrét. Ez megnyugtatott. De most éjjel az egyik lerágott egy darabot a másik füléből.. Tegnap este még rendben volt, most hogy felébredtek, észrevettem, hogy hiányzik a rész a füléből. Gondolom nem 1 napos tünet lehet mögötte.. A 2 hónapja történő vizsgálaton nem vette észre az orvos?? Vagy "öregségi tünet"? Amúgy kicsit több, mint 1,5 évesek, és 1,5-2 év az élettartam, max. 2,5.


Segítő válaszokat szeretnék kérni! Előre köszönöm!


2011. márc. 6. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
tedd őket külön mi mást tehetnél még?
2011. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
Hiánybetegség is lehet az oka. Kapnak elég fehérjét és vitamint? Ha szoktak verekedni, akkor úgy is elveszhetett az a darab. Ha rühös lenne a füle, az nem csak úgy eltűnne, észrevetted volna előtte hogy pörkösödik.
2011. márc. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálunk is ez történt és az a dilemma, hogy ha adnánk nekik valamilyen apró húsfélét akkor abbahagynák a fül-lerágást vagy még jobban rákapna az ízére? Vagy csak rakjuk külön őket? (Japán táncoló egerek)
2012. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kb. két hónapja érdeklődtem, de azóta mindkét egér lerágta álmomban mindkét fülemet. Köszi, de már ne válaszoljatok. Kiszabadultak és úton vannak felétek.
2012. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!