Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miben tartjátok a hörcsögötöke...

Miben tartjátok a hörcsögötöket? Terráriumba vagy ketrecbe?

Figyelt kérdés

Én ketrecben, és nagyon szereti.

1 emeletes, és nagyon szeret rohangálni :D

Törpehörim van :)


2011. márc. 8. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 25 literes akvárium, tetején polcdeszka, hogy ne tudjon kimászni :D
2011. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A dzsungáriai törpéimet(4db)akváriumba/terráriumba,egy üveg lappal le fedve(nem teljesen csak az a rész van le fedve ahol a ház és a kerék van),a roborovszky törpéimet(2db)törpehörcsög ketrecben.Imádom őket (L)
2011. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is kertecbe tartom ,és nekem 3 emeletes...legfelül van egy kis kuckó a 2. emeletről tud egy alagútból felmászni a kiskuckóba... ki lehet kivülről nyitni és mindig ott van...sőt ha kitakarítom rá egy napra fölhord legalulról forgácsot és fönt csinál magának kuckót.Ott alszik,ott eszik pisilni lent pisil egy sarokba egy forgácsba, de viszont a kis házába kakil...Élvezi és én is élvezem ha nézhetem...
2012. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!