Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szúrt már meg titeket süni?

Szúrt már meg titeket süni?

Figyelt kérdés
Olyan édik,egyet-egyet fel is szoktam venni mikor az utcánkban látom,hogy sétál..persze aztán el is engedem. De volt már, hogy megszúrtak, és a szúrás helyén csípett még sokáig utána. Ez mitől van?
2011. márc. 8. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez attól van, hogy átszúrja a bőrödet, lyuk keletkezik, és bizony néha fáj.

Fogdoss inkább törpesünt, nem igazán szúr, és el se kell engedni :))

2011. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
engem nem szúrt meg. :) pedig az ölembe raktam, és ugy hintáztam vele. :D de úgy láttam, élvezi. :D nem akart szabadulni, ott feküdt az ölemben :D össze se gömbölyödött :D
2011. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogdos utcán sünöket ...mert bármilyen fertözésuk lehet ...akármilyen cukik vadon élő állatok ...PL: a rókát se simogatod meg mert lehet veszett vagy más baja .. és lehet h amikor megszúrt a sebbed elfertözdöt és azért fájt...
2011. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi régen a húgommal nagyon sokat megsimogattunk. Igaz, akkor még nem tudtuk, hogy veszettséget terjesztenek. Azért legyél óvatos! (mi sem voltunk azok :)) ). Amúgy nem szúrtak meg. De volt sajnos, hogy mire kiértem az udvarra, a spánielem megölte. Sokat mentettünk meg a kutyáktól, főleg a spanitól.

2011. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aranyosak, meg minden, kiskoromban én is megsmiztem őket...

Azóta meg tudom, hogy több bolha van a kis testükön, mint egy kutyán. Úgyhogy inkább messziről csodálom őket! :)

2011. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg akartam fogni egy sünt egy ismerős kertjében, de elkezdet jönni felém és közben röfögött, úgy ilyesztgetett, nem is félt, úgyhogy inkább elmenekültem :)
2011. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azért szúrt meg a sün, mert drogoztál az utcán és ijenkor gumibotot alkalmaz^^
2011. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 crash' válasza:
Engem gumibottal :(.
2011. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Girls123 válasza:
nem, de uncsitesómnak van sünijee
2011. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egyszer talán, amikor az unokatesómék találtak egy sérült sünit, befogadták, és amikor meg akartam simogatni megszúrt (kb 5 éves voltam)
2011. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!