Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan éltétek túl a tengerima...

Hogyan éltétek túl a tengerimalackátok halálát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy most szomorú vagy, de próbáld meg túltenni magad rajta. Nekem nem volt tengerimalacom, de szerintem ha lekötöd a figyelmedet valami mással, szépen eltemeted, akkor egy idő után megnyugszik majd a lelked.
2011. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

úristen.nekem patkányaim voltak,de lényegben ugyanaz.

úgy éltem túl,hogy a valóságban éltem már gyermekként is és a szüleim megtanítottak rá,hogy ne szeressek meg túlságosan egy állatot sem,mert úgy is meg fog halni.és igen.majd elmúlik.és hidd el nem kell sok idő,már nem fog hiányozni.vagy esetleg kérhetsz egy újat.egy ilyenért nem értem miért szükséges egy "hogy éltétek túl" tartalmú kérdés.:s

2011. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
jaj, drágám emlékroham jött rám mikor nekem meghalt a malackám bevallom egész nap sírtam és ez valamelyest segített... nem nem azt mondom hogy sírj temesd el szépen, tedd el a ketrecét és miután megnyugodott a lelked szerezz valahonnan egy új állatkát. ez nagyon sokban segít! és ne sírj!
2011. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Most is sírok...A hét elején halt meg..
2011. márc. 10. 21:11
 5/15 anonim válasza:
Amikor meghalt a kutyánk, nagyon sírtunk testvéremmel :( Pedig csak fél évet volt nálunk... Most megint van egy kutyusunk, már egy éve. Előre félek mi lesz, ha meghal... :'(
2011. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó egészséget Kutyuskádnak!Biztos sokáig Veletek lesz!!
2011. márc. 10. 21:22
 7/15 anonim ***** válasza:

A kezemben halt meg szó szerint,szülés közben kivérzett,már az állatorvos sem tudott vele mit kezdeni,túl pici volt a szüléshez (1 hónaposan vemhesen hoztam el kereskedésből)

Nem maradt sok időm sirni miatta,másfél hétig legtöbbször még melózni is 4 órába mentem,hogy etessem a kis árvákat,meg dokihoz hurcoljam,mert betegek lettek.

De ők vigasztaltak,két szép,mára egészséges malacka maradt a Kisgömböc helyett,őket itthagyta nekem:)

2011. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jajj Istenem...Sok örömet kívánok a két kis Malackádhoz!Biztosan nagyon szépek és aranyosak..
2011. márc. 11. 12:02
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem pont egyhéttel ezelőtt halt meg , én sehogy a jegyeim szerint 3-asra állok...
2011. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Részvétem...
2011. márc. 11. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!