Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éltétek túl a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éltétek túl a szakítást?

Figyelt kérdés

Komolyan nem tudom, hogy lehetséges ezt feldolgozni, ha igazán szeretted a másikat.

Normális, ha azt érzed, hogy hosszú idő elteltével sem lesz más, aki egy kicsit is pótolhatná? Mi van, ha ezt nem az elvakult, mulandó szerelem mondatja veled, hanem tényleg Ő az egyetlen, akire szükséged van, és minden porcikád tiltakozik a gondolat ellen, hogy valaha is mással találd meg a boldogságot?És mi van, ha TUDOD, hogy ezen nem segít az idő, és később sem fogod máshogy látni, mert ez nem olyan, ami változhat?

Mi a jobb, ha teljes mértékben megéled az ezzel járó fájdalmat, vagy ha minden erőddel azon dolgozol, hogy eltereld gondolataidat, és ne válj használhatatlanná a folyamatos sírástól?

Mit teszel munkahelyen/iskolában, ha másra sem tudsz gondolni, és arra megy el minden energiád, hogy ne bőgd el magad minden percben? Milyen gondolat segíthet abban, hogy lezárd és elfogadd egy kapcsolat végét, még ha úgy érzed is, hogy az életedet vették el?Jelenleg nem vagyok ilyen helyzetben, csak félek, hogy előbb utóbb meg kell birkóznom ezekkel a feldolgozhatatlannak tűnő érzésekkel..19/l


2011. okt. 16. 11:28
 1/5 napietus ***** válasza:
60%

miért kéne ilyen helyzetbe kerülnöd? az élet nem egy csöpögős film szerencsére...


soha nem szabad az életedet egy másik ember köré felépíteni, soha nem szabad senkit az életed középpontjába állítani (kivéve e gyerekeidet, ha lesznek). ennyi, nem kell túldrámázni a dolgokat.

2011. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DiMalto ***** válasza:
Jelenleg nem vagyok ilyen helyzetben, csak félek, hogy előbb utóbb ........ na te nem vagy semmi,ha nincs baj majd én csinálok tipus.Miért kell ilyenekkel foglalkozni?
2011. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ilyenkor az a legrosszabb, ha az ember elnyomja a fájdalmát. Ha egy hosszú szerelem ér véget, mindig rendet kell tenni a lelkedben és kicsit magaddal foglalkozni, nem azzal törődni, h mi az a viselkedés, amit mások elvárnak tőled.

Ahogy telni fog az idő, egyre másképpen, bölcsebben fogsz visszatekinteni erre a pillanatra és ezáltal másképp is fogod kezelni.

Idő kérdése ez.

2011. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Ha az emlék fájdalmat ébreszt, igazi áldás a felejtés és a lélek erőre kap.


Kung Fu Hustle.


ui: de ha nem megy öld meg magad, így eggyé válsz az univerzum és a tehetetlenség körforgásának.

19f

2011. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 The Nuke ***** válasza:

Hát én meg pont ebben a helyzetben vagyok!

27/F

És fogalmam sincs, hogy mi leesz, hogyan tovább...

2011. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!