Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » TENGERIMALACTARTÓK VAGY...

Pavandava kérdése:

TENGERIMALACTARTÓK VAGY HOZZÁÉRTŐK! SEGÍTETEK? Baj, ha Zizy (a tengerimalacom).

Figyelt kérdés

...harapdálja az ujjam?(Nem játékból hanem fájdalmasan!!!!) Lehet, hogy a kézből etetés miatt van?

..."sípol"?

...sokat kakil?


Ne a google-ről szedjétek a válaszokat, ha nem tudjátok és nem vagytok hozzáértőek, akkor ne válaszoljatok!


2011. márc. 15. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

ha harapdál akkor a kaját érzi rajtad szerintem, vagy fél

sokat kakil ráadásul össze vissza: ez teljesen normális, így is fog tenni amíg él :)

sípol? ez alatt azt érted hogy visít? mert akkor azt azért csinálja mert éhes

2011. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem két malacom van.Az idősebbik előfordult hogy megharapott etetésnél,körömvágásnál de én ennek nem tulajdonítok nagy jelentőséget.A sípolásról annyit,hogy az enyémek is tudnak érdekes hangot adni néha,a kakilás pedig teljesen normális.Ha téged megnyugtat,a sípolás miatt esetleg,kérdezz meg egy állatorvost.
2011. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de még annyit valaki meg tudna mondani, hogy hány dekagrammnak kell lennie? Előre is köszi!:)
2011. márc. 16. 19:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és igen, visít.
2011. márc. 16. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:

hát, hogy hány dekásnak azt nem tudom, de táp mindig legyen előtte és zöldség gyümölcsöt is naponta kapjon pl egy almát legalább.

vize is legyen mindig, de csak önitatóból mert a sima vizes tálkát kiborítja, tele megy forgáccsal

2011. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rikimisi ***** válasza:

Egy kifejlett malacka 900-1200 gram.Ettől persze lehetnek eltérések.

Jó minőségű kimondottan nekik való TÁP,SZÉNA nagyon fontos és persze a viz és a gyümi,zöldség kiegészítésnak!!

2011. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem 3is van:-) Ha sípol:vinnyogó hangot ad ki: akkor valószínüleg a kaját követeli.És ha sokat kakil: az természetes: van amikor félelmében bogyózik.
2011. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat:)))))))))
2011. márc. 26. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!