Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörimnek elkezdett hullani...

A hörimnek elkezdett hullani a szőre. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 14:32
 1/7 Isabella95 ***** válasza:
Valószínűleg bolhás és ezért sokat vakarózik, vidd el orvoshoz :)
2011. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha nagyon öreg, akkor ez sajnos normális. Ha nem az, vidd el egy állatorvoshoz, ad rá valamit és rendbejön. Vagy megmondja, mit etess/ne etess vele. Az én hörim vakarózott, elvittem, megmutattam, kiderült, hogy az a baj csak, hogy nagyon sok a fűrészpor a forgácsában, vegyek valami nagyobb "szeműt". Rendbe is jött.
2011. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
www.horcsog.lap.hu, vagy a www.horcsogok.hupont.hu, vagy a www.hobbyallat.mindenkilapja.hu
2011. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én imádott Misikém akkor kezdte el hullajtani a szőrét, amikor Amerikába utaztam, és a barátnőmre bíztam. Mikor hazajöttem, elkezdett visszanőni neki. Állítólag depressziós volt, azért hullott ki a szőre. Nem érte valami stressz őt?
2011. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem idős Augusztusba lesz egy éves kb.
2011. márc. 18. 15:00
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha nem viszem el állatorvoshoz lesz valami baja?
2011. márc. 19. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szőrhullás lehet forgácstól is. Vagy ha depressziós, vagy tényleg ha öregszik. Vagy atka, vagy bolha. Nálam pl. az egyik hörinek mindig kiesett a hasán a szőr, de nem lehetett vele mit tenni.

Hát az állatorvos annyit fog mondani, hogy ha élősködő, akkor be kell fújni Insecticide 2000-el, szóval azt sztem tanácsolni fogja, ha pedig nem az nemigen fog mit csinálni.

2011. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!