Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történhetett a kis tengerim...

Mi történhetett a kis tengerimalackámmal?

Figyelt kérdés

Ma történt az eset!

délután 2kor cseréltem a helyüket és akkor semmi gond nem volt még,kíváncsiskodott,szaglászott és alig várták h tegyem be a finom hamit!

Utána legközelebb fél 4kor néztem rájuk,de akkor már éreztem hogy valami baj van,mert csend volt és az ritka ha ha hangokat hallanak!

benéztem és láttam h az egyik kismalackám az oldalán fekszik és rángatózik a 2 első lába,minhta futni akarna!

kivettem és folyt a nyála nagyon,meg a szőre már pisis volt!Még orvoshoz sem tudtuk elvinni,mert mire indultunk volna,már elpusztult szegény!Ráadásul nem tudom h hogyan történhetett,de a 2 felső foga nem volt meg neki. a párom azt mondja h reggel volt mert látta...Én mikor cseréltem a helyüket nem figyeltem,ugyh nemtom mikor hullhatott ki neki!

Mi történhetett vele,hogy történhetett ilyen gyorsan????:(((

Mitől hullt ki a foga egy délután alatt?:(

Beteg lehetett esetleg már régóta,csak most teljesedett ki??

nem értem!valaki meg tudja nekem írni,h milyen betegsége lehetett,vagy miért történt ez meg?Ráadásul ilyen gyorsan...


2011. márc. 20. 01:01
 1/4 anonim válasza:

A fog kiesése számomra is rejtély. Én bélcsavarodásra gondoltam, de az a foga elvesztését nem magyarázza meg :S

részvétem :(

2011. márc. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Boncoltassátok fel, főleg ha van másik malac is, hogy kiderüljön mi volt, és nem fertőző-e, vagy hogyan lehet elkerülni.

Nagyon sajnálom. :(

2011. márc. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Rest in peace:(

a fog kiesése vitaminhiányra utal,de nem tudom miért halt meg:(

2011. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha folyt a nyála, és rángatózott, én mérgezésre gondolnék. Lehet, hogy kínjában valamibe beleharapott, és akkor törhetett ki a fogacskája. Részvétem.
2011. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!