Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit szeret a tengerimalac?

Mit szeret a tengerimalac?

Figyelt kérdés
bármit lehet irni a táplálkozással kapcsolatban azzal hogy milyen helyet szeret meg ilyesmit!!!!!4
2011. márc. 23. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2002 óta vannak malackáim.Én répát, almát(almahéjat), karalábéhéjat-levelet, karfiolt(levelét is), salátát, petrezselyemzöldet és a gyökeret, káposztát, görögdinnyét(nyáron) szoktam nekik adni.Nem lesznek betegek tőle.Citrusféléket nem szabad(narancs, citrom, grapefruit stb.).Egyébként a fő táplálékuk a SZÉNA!! mivel fűevő állatok és nem magevők mint ahogyan sokan hiszik.Széna a nap minden szakában legyen előtte.Nagyon fontos.A zöldség, gyümölcs és a magok vagy táp csak kiegészítésképp legyen előtte.Ketrecben érzi jól magát(nekem volt terráriumban is, de sokkal félénkebbek voltak meg nagyon melegük volt nyáron(sajnos az egyik el is pusztult mert hőgutát kapott))Szóval a ketre sokkal jobb.És ne tedd ki a kazánházba.A malacka a lakásba való ahol Te is tartózkodsz, hogy lásson, megszokjon és kialakuljon köztetek egy bensőnséges kapcsolat.Önitató még ami fontos(ne tál legyen, mert abba belemászik fölborítja).Búvóhely sem árt.Az az igazság, hogy a malacka társaságkedvelő tehát sokkal jobban érzi magát egy másik malac mellett mint egyedül.Teljesen más a viselkedése egy egyedül tartott és egy olyan malac között akinek van társa.
2011. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Uborka és tökfélék is jók.
2011. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

kazánházba????

Úr Isten!

nem szabad!Semmilyen körölmények között sem!megdöglik!!!

A malacok az embeek társaságát keresik,a meleg tiszta lakást szeretik,a tiszta helyet,tiszta vizet,változatos ételt,a simogatást,a futást,de kazánházba ember nélkül,füstbe megdöglik!

2011. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!