Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vihetem magammal? (Kérdésed...

Vihetem magammal? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
megoldható ha egy törpehörit úgy viszek magammal egy 3 napos kirándulásra hogy mondjuk egy nagy tengerimalac szállítóba van a 3 nap alatt?
2011. márc. 25. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megoldható, de minden fontos dolgát vidd el neki, de csak akkor vidd, ha muszáj, mert annyira nem jó neki az út.
2011. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megoldható, de nem fogja túlzottan élvezni... jobb lenne, ha inkább találnál valakit, aki megeteti, amíg nem vagy otthon. 3 nap nem nagy ügy, valaki csak tud rászánni 10 percet, hogy adjon neki enni-inni.
2011. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szniky válasza:
Megoldhatónak megoldható, de a hörinek nem lesz túl jó... :( Szerintem inkább add oda az egyik ismerősödnek, hogy vigyázzon rá 3 napig.
2011. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
beteszel neki 3 napi kaját, istenem de nagy ügy! még ha 3 hétre utaznál el, megértem, na de 3 napra...
2011. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen!Mi a tengerimalac anyukát és a kicsiket vittük le Karácsonyozni anyuhoz,és nem fáztak meg és jól érezték magukat az út alatt!
2011. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én igazából azért aggódok hogy hőgutát kap :S

Persze rakhatnék be neki kaját csak ő olyan furcsa ilyen szempontból...xD

2011. márc. 29. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!