Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mért pisil pirosat a tengerima...

Mért pisil pirosat a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha véreset pisil, akkor talán el kéne vinni állatorvoshoz, mert különben megmurdál!
2011. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem biztos hogy ér,mert nagyon halvány,és olvastam,hogy pl lehet ha répát eszik sokat,és elszinezi a pisit.

egyszer a terhes malim viszont tényleg vérzett és az állatorvos nem állapított meg semmit,azért gondoltam hogy tapasztalatok esetleg?jol vannak és a konvektro mellett vannak majdnem,23 fok van,és nincs huzat!

2011. márc. 29. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ha az én kutyámmal van valami gond, ami akár nagy is lehet, akkor én állatorvoshoz viszem, biztos ami biztos.

Ha itt megnyugtat téged mindenki, és holnap bekrepál a kis gombóc, akkor majd mi lesz? Semmi gond, hát tévedtünk? Ha fontos, és talán élet-halál dolgokról van szó, akkor nem itt kell infot kérni... szerintem.

Ha pl. eret vágok magamon véletlenül, és dől a vér, akkor sem ide fogok írni, hanem kihívom a mentőket :)


Ha nem vagy tutira biztos abban, hogy nem vér, akkor vidd el dokihoz.

Vagy legalább hívj fel egyet! Lehet, hogy azt mondja, hogy ha semmi más gond nincs, eszik, alszik, játszik, akkor ne foglalkozz vele. De legalább egy orvos mondja, ne mi.

2011. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEM TUD A RÉPÁTÓL PIROSAT PISILNI
2011. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!