Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy csináljak a mácskámnak...

Hogy csináljak a mácskámnak játékot, illetve hogy játszak vele?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

a cicának elég darab madzag is amit húzogatsz előtte,tuti ráugrik.hosszút ne adj neki, nehogy magára tekerje. egy darab alufóliát összegyűrsz, azt is elpofozgatja.

ping-pong labda, kinderbelső, szóval rengeteg minden van, ami szórakoztatja.

2011. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én macskáim főleg apróságokkal szeretnek játszani, mint pl. hullám hajcsatt, gémkapocs, csavar... ha ezeket megtalálják, jól elszórakoznak vele. Egyszer a mobiltelefon kis sim kártyáját tüntette el úgy, hogy betuszkolta a szőnyeg alá. Szerencsére hosszas keresés után eszembe jutott, hogy ha a cica piszkálta le az asztalról, benézzek a szőnyeg alá is. Hát ott volt, még néhány apróság társaságában. Ezen kívül vettem nekik kis méretű, picit csörgő egérkéket - 4 db volt egy csomagban - a Fressnapfban. Na, ezekkel nagyon szeretnek játszani, csak nem győzőm a bútorok alól újra és újra előkotorni. Kaptam már kicsit nagyobb méretű szőrös, csipogós egereket is, de azok már kevésbé érdekesek számukra. Az egyik cicám pl. nagyon szeret zokni csomóval is játszani.
2011. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezeket már próbáltam de nem nagyon játszik vele
2011. márc. 29. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdezd a Gázsit majd ő megolgya!
2011. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki vagy mi az a gázsi?
2011. márc. 31. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:

valaki szórakozott Veled, mert véletlenül "mácskát" írtál.

roma pasikat hívnak általában "Gázsi"-nak.

ne törődj vele, csak játssz a cicuddal bármivel.

2011. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké!amugy csak rosszul írtam a macska szót
2011. ápr. 1. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!