Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért kaparja ki a nyuszim...

Miért kaparja ki a nyuszim pelletet? Illetve miért változtatta meg a pisilési helyét?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdte. Akkor még a bal felső sarokban volt a wc-je.

Egyszer csak azt vettem észre, hogy a pisis pellet a bal alsó sarokban van.. Aztán már csak odapisilt, és pellet nem volt.


Jó, átraktam oda az alomtálcáját. Most viszont már onnan is kezdi kikaparni a pisi pelletet :S


Miért csinálja ezt? Fél éves bak nyuszi


2011. szept. 5. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fél éves, akkor gondolom az ivarérettségtől kattant be...
2011. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ez engem is érdekel. 2 nyuszink van, 1,5 évesek, az egyik fiú, másik lány, mindketten ivartalanítottak. 2-3 hete változtatták meg a wc helyüket. Eddig a jobb belső sarokban volt, most pedig a bal belsőben van. Előtte pár héttel kezdte el a fiú kikaparni az almot. Mára minden egyes nap kikaparja. Nem győzöm visszalapátolni. Nem értjük, hiszen nem ivarosodnak már, ráadásul műtöttek. Ebben a korban kifejlett, felnőtt nyuszik.
2011. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!