Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? (tengetimalacok)

Mit tegyek? (tengetimalacok)

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt aki kínozza a tengerimalacait szó szerint.... :(

lelocsolja vizzel, kefujja őket parfümmel , nem ad nekik vizet nem kapnak mást csak magot azaz szééénááát seeem, fel rakja őket a falra hogy tudjanak mászi, rájuk lépett többször, kilógyatja őket a hátsó lábukkal fogva az ablakon és a hátán fogja meg a szőrénél ,berakj őket a ruhásszekrényébe őket aztá elfelejti és kiszedi őket 2 óra után, a körmeik és a fogaik annyira hosszúak hogy alig bírnak mozogni ill. enni, nincs házuk amibe visszahúzódhatnának, egy 30x15x30 -as terráriumban tartja őket .... egyszóval rémes

már mondtam neki hogy ez nincsen rendben de azt hiszi hogy minden jó... vagy valami ijesmi...

nekem is vannak cocáim , és nekik én vágom a körmüket és felajánlottam neki de nem fogadta el azt ondta hogy nem kell nekik vágni....


2011. márc. 29. 19:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
edd meg őket
2011. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
elso vagyok
2011. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
ha mondjuk fizetek neki 6000 ft -t akkor szerintetek odaadja??
2011. márc. 30. 16:36
 14/32 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle...:D mi honnan tudjuk?
2011. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
Nem tudom,de szerintem ha nem adja oda neked oket,jelentsd fel,en 4 evesen kaptam egy horcsogot,az is olyan szinte minta tengeri mali csak sokal kisseb,de en ugy vigyaztam ra,hogy az mar sok!
2011. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez beteg agyilag a csaj.:P nekem is volt 2 malim de eléggé szelídek és imádtam őket.Sajna egymás után haltak meg :-( szerintem a meleget nem bírták kb. 2éve nyáron.a picik se születtek így meg pedig pár nap volt hátra, de a mami nem bírta rá 1 hétre a párja is szerintem bánatába.Nem tom mi lehetett az oka csak a melegre tippeltem pedig árnyékba volt.Rendesen tartva vízzel stb.Mindegy.Sok sikert.Szerintem is jelentsd fel, vagy vedd meg őket ha odaadja. bár ha ilyen lökött kitudja utánna mit talál ki ha már nálad is vannak a malacok...na majd írd meg mi lett a végkifejlet :-)

2011. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
beszéltem vele , és voltam is náluk de azt mondta az annya h nem
2011. ápr. 12. 07:57
 18/32 anonim ***** válasza:
akkor már csak azt tudod, hogy állatvádőknek szólsz és névtelen bejelentést teszel.nézz utána neten ott ahol laksz vagy a környéken, hogy van-e ilyen vagy online bejelentés.NE habozz szerintem.Majd írj
2011. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Szia!az utolsó vok.Küldök pár címet ait neten találtam.Van e-mail is tt írhatod, hogy névtelen szertenél maradni,de ha hívod is őket akkor is említheted ezt nekik.Ha állatokról van szó szerintem utaznak is,mert nem tok pontos helyet ahol az ismerősöd él.Mindegy is ez most mellékes a malacok a fontos és így megnyugodhatsz, hogy mindent megtettél értük aztán ha kimennek és látják őket és Téged igazolnak megnyugodhatsz , hogy TE mindent megtettél,de ha nem lépsz akkor ez van :( na küldöm a címeket szia
2011. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Budapesti és Pest megyei Állatotthonok, Állatvédő Egyesületek

összesített felsorolása: (ABC rendben, nyilvántartás alapján)

(Figyelem! A kutyák nem csak a területükhöz legközelebb lévő állatmenhelyre kerülhetnek!)



Név


Telefonszám


Biatorbágy.

Biatorbágy és Vidéke Állatvédő Egyesület

Levelezési cím: 8093 Lovasberény Pf. 27.

Vezető: Horváth Bora

Z. Böbe

Honlap: [link]

E-mail: info@koborka.hu

Adószám: 18680504-1-13

Rendelkező nyilatkozat letöltése: ITT



06-70-204-0001

06-30-280-9553


Biatorbágy.

Mancs-Rancs Állatvédő Alapítvány

Munkatársak:

- Répás Viktor (victor.repas@mancsrancs.hu )

- Sterk Éva (eva.sterk@mancsrancs.hu )

- Pintér Klára

- Cserhalmi Anna

Honlap: [link]

Központi E-mail: info@mancsrancs.hu

Adószám: 18705645-1-13

Rendelkező nyilatkozat letöltése: ITT



06-30-652-9291

06-30-311-9701

06-23-310-999 (este)

06-23-311-561


Budaörs.

Állat- és Természetvédők Budaörsi Egyesülete

Telepi Állatgondozók

Elnök: Pénzesné Végvári Ágnes

Helyettes és gondozó: Bártfainé (Gabi)


Honlap (Régi) : [link]

A régi honlapot többszöri internetes támadás érte, ami miatt egy régebbi verziót

töltöttünk fel, ahol a GALÉRIA nem a jelenlegi kutya állományt mutatja.

Az új gazdát keresők aktuális galériája a

[link] - elérhető. Kérjük ezt böngésszék.

Honlap (Új): [link] (feltőltés alatt áll!)

E-mail: budaorsimenhely@gmail.com

Adószám: 18693180-1-13

2011. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!