Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? (tengetimalacok)

Mit tegyek? (tengetimalacok)

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt aki kínozza a tengerimalacait szó szerint.... :(

lelocsolja vizzel, kefujja őket parfümmel , nem ad nekik vizet nem kapnak mást csak magot azaz szééénááát seeem, fel rakja őket a falra hogy tudjanak mászi, rájuk lépett többször, kilógyatja őket a hátsó lábukkal fogva az ablakon és a hátán fogja meg a szőrénél ,berakj őket a ruhásszekrényébe őket aztá elfelejti és kiszedi őket 2 óra után, a körmeik és a fogaik annyira hosszúak hogy alig bírnak mozogni ill. enni, nincs házuk amibe visszahúzódhatnának, egy 30x15x30 -as terráriumban tartja őket .... egyszóval rémes

már mondtam neki hogy ez nincsen rendben de azt hiszi hogy minden jó... vagy valami ijesmi...

nekem is vannak cocáim , és nekik én vágom a körmüket és felajánlottam neki de nem fogadta el azt ondta hogy nem kell nekik vágni....


2011. márc. 29. 19:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

úristen ilyen egy idiótát :SS sajnálom nagyon,h. meghaltak.

remélem a szülei soha nem fognak neki újakat venni...

2011. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

:( sajnálom a malacokat de nekik most már így jobb fogd fel így.lehet előbb kellett vna lépni,de már mindegy.Reméljük,hogy tényleg nem kap új állatot.Megfojtotta kitudja mi lenne a többi állattal ha lenne.Agyonütné"véletlen" :P Te lelkiismereted legyen tiszta ő lelkén szárad.

(én küldtem a címeket)

2011. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!