Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sehol nem találok olyan...

Sehol nem találok olyan oldalt ahol le van irva hogy hogy lehet saját kezüleg késziteni hörcsögnek vagy kicsi rágcsálónak házikót, kuckót! Segitenétek?

Figyelt kérdés

mert nekem van törpehörim és szeretnék késziteni neki valami egyszerüen elkészithető jó kis kuckót!tudtok esetleg

egy ilyen oldalt vagy valamit?


2011. ápr. 1. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél, van sok jópofa...de ha viszont szeretnél csinálni, akkor ha fából csinálod ügyelj arra milyen fából mert némelyik mérgező, ha rágja..ha szeretsz barkácsolni akkor annyi hogy ha megvan a megfelelő fa, spec. ragasztóval összeragasztod és vágsz rá egy kis bejáratot...egyszer én is csináltam régen, egész jó lett..:)
2011. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kisnita ***** válasza:

Szia!

Wc papír gurigát tehetsz be neki és akkor abba vagy belebújik vagy szétrágja és épít belőle magának kuckót.

Ha tartósabbat szeretnél akkor vékony préselt fa lemezből tudsz neki csinálni vagy esetleg deszkából is. Ezt úgy csináld, hogy mérd le a falakat (ebből kell 4 db) kivágod fűrésszel és összeszögeled, egy-kettőre vághatsz kis lyukat is "ablaknak" meg ugye ajtót ahol bemegy. Alja nem szükséges, úgy is az alomra rakod legalább már puhán fekszik nem kell külön beleszórni a forgácsot.

Ha tudsz szerezni kukorica héjat akkor abból tudnál neki fonni fészket és azt be tudnád tenni a házikóba. Esetleg ha van egy kis gombóc felesleges vatelined azt is be teheted majd neki a kunyhóba.

2011. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csinálj neki lego duploból :D az elég egyszerű.
2011. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat!csak az abajom hogy ugyebár bérházban lakok!és azért nem akarok itthon elkezdeni fürészelni,mert amugyis egy tucat öreg lakik is:D

amugy az enyémek is szereteik a WC-papirt!de esetleg tudtok jó oldalt ahol ezek le vannnak irva vagy valami??

2011. ápr. 1. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek neked ehhez leírás? Körülnézel otthon, és ami megfelelő lehet, azt beadod nekik. Ha meg nem akarsz fűrészelgetni, akkor hogy akarsz bármit is készíteni? Ha meg mégis tudsz barkácsolni, akkor meg egyszerűen illessz össze dolgokat szöggel, a hörcsögöknek bármi jó, ahova el tudnak bújni, légy kreatív :)
2011. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudo,tudom!már sokmindent csináltam nekik kartonból meg ilyen dobozokból!de akarok valami különlegeset!nagyon szépen köszi a jó tanácsokat!kaptok zöl kezet :)
2011. ápr. 3. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!