Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segitenetek nekem? Bovebben alul

Segitenetek nekem? Bovebben alul

Figyelt kérdés
na sziasztok lenne az a kerdesem hogy ma hoztunk el ket tesver vadaszgorenyket es hat megcsak hat hetesek :) de az agond h sokat esznek de alig isznak vizet a kezemrol lenyaljak de az egyik erosen harap mikozbe nyalogassa es total megremultem akinek van vadaszgorije az segitsen lecives oszesen harom gorenykenk van :) 14.Lany
2011. máj. 8. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem fog inni, ha szomjas lesz
2011. máj. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Váb*zmeg, központozás, pont, vessző, ilyenik, mert marhára értelmetlen összeb*szott zagyvaság, amit írtál.
2011. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11:07!

a kérdező nem erre volt kíváncsi...és arra nem is gondolsz,hogy lehet esetleg külföldi,nem magyar billentyűzettel?:O


kedves kérdező!:) adj neki vizet golyós önitatóba,vagy kis tálkába és mutatsd meg neki,fog inni,ne aggódj:)a harapást nemtudom miért van,de nemrég lehetett leválasztva az anyjától,ezért iszik a kezedről,mert még szeretne szopni,vagy nemtom..:)

2011. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2.DIK valaszolo .. bunkobban nemtudod es ha segiteni nemtudsz nemvagyok rád kivancsi :))) amugy szlovak billentyum van VESSZO , madofik valaszolo elmagyarazom: ket gorenyt vettunk... sokat ette. keveset itta. kerdesem: miert nem isznak vizet ? ||>< erthetetlenseg fajna....||amugy koszonom harmadik valaszolo :))) mar jol vanak mar elege nagyra cseperedtek , es nagyon szepek :) kis koverek :P :D
2011. szept. 11. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!