Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Gyors választ! A törpenyúlnak...

Gyors választ! A törpenyúlnak adhatok száraz kiflit h koptassa vele a fogát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A száraz kiflitől nem fog kopni a foga... -.-" Adjál neki inkább egy fadarabot. Biztos lehet venni az állatkereskedésben is.
2011. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezen jót nevettem:D A kifli még szárazon se olyan kemény, hogy bármit érdemben koptasson:)
2011. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ezt valahol olvastam akk becsaptak :D de árt neki mert nagon szereti XD
2011. ápr. 2. 17:13
 4/8 A kérdező kommentje:
?
2011. ápr. 2. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
A hörcsögömnek mindig, adok száraz kenyér hajat és azon koptatja a fogát a fához hozzá se nyúl! Nyulaknál nem tudom, szerintem lehet nekik..
2011. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NEM!NEM!NEM!

Felpuffadhat tőle! Hiába száraz, ahogy nyállal érintkezik, felpuhul! NE adj neki!!Az enyém vastagabb vagy csak simán fűzfaágat eszik, és nagyon szereti! Na meg a szénától is kopik a foga, de ugyebár az mindig van előtte.

Lehet, hogy szereti, de attól függetlenül nem jó neki!

2011. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem! Szénát adjál neki dögivel, az koptatja a fogát, és amúgy is annak kéne kitennie az étrendje nagy részét.
2011. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A száraz kenyér nyál hatására megpuhul, tehát ez egy hülyeség, hogy koptatná vele a fogát, meg egyébként is emberi élelmiszer, a nyúl pedig nem ember.

Ellenben nálunk az ízesített gipsz nagyon bevált, illetve ahogy előttem is írják imádja a fűzfaágat ropogtatni.

2011. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!