Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot vegyek?

Milyen kisállatot vegyek?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első kisállatom! Karácsonyra kapnám és zsebpénzemből (heti 2000) kéne eltartanom, tehát valami olcsón tartható állatkát szeretnék. És ha lehet a "felszerelés se legyen túl drága..." Azért kéne mert kéne egy kis haver aki mindig mellettem van. És azt szeretném, hogy lehessen "játszani vele". Pincénkben lenne, amikor suliban vagyok és amikor anyukám dolgozik felhoznám, mert ő annyira nem szereti ezeket az állatokat, tehát csak így tarthatok... Szóval mit ajánlotok?
2011. nov. 5. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Törpehörcsög. Kicsi, praktikus, könnyen tisztítható, nem büdös, egy 50l akvárium, forgács, kis ház, egy mókuskerék, pár bujkáló, napi 2-szeri etetés(zöldség, gyümölcs-magvak) Bár a pincében, nem tudom mennyire jó ötlet. Szobahőmérséklet kell neki azért.
2011. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Törpehörcsögnek inkább ketrecet vegyél, ne akváriumot.:)
2011. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
pincében szobahőmérséklet van talán -1, 2 fok...
2011. nov. 5. 20:18
 4/14 anonim ***** válasza:

Az messze nem szobahőmérséklet... a ti szobáitokban repkednek a mínuszok? +20-22 fok kellene.

A pince hideg és gondolom sötét is, nem alkalmas semmilyen kisállat tartására.

2011. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Maximum denevért tarthatsz...
2011. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de nem ott tényleg meleg van... a sötétség zavarni fogja?
2011. nov. 5. 20:52
 7/14 anonim ***** válasza:
-1, 2 fok, neked meleg? :) Te valami eszkimó lehetsz...
2011. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
vegyél törpe nyulat nekem az van szobámban xD de van egy kis oduja és oda be szoktam zárni ha el megyek egy helyre piszkol lehet tenni neki almot! ppersze elő fordul pár "baleset"
2011. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
-1, 2 fokba kutyát vegyél, ne kisállatot. Hörcsögöt csak akkor vegyél ha legalább +20 fokos helyen tudnád tartani.
2011. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jajj, könyörgöm, a -1,2 fokot úgy értette, hogy szobahőmérséklet -1,2 fok, tehát 1-2 fokkal hidegebb, mint a szobahőmérséklet...:) A sötét minden emlős állatot megvisel, szóval, ha tényleg csak a pincében lehetne (kivétel amikor otthon vagy), akkor felejtsd el.
2011. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!