Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek sok állatom van?

Szerintetek sok állatom van?

Figyelt kérdés

van 2 tengerimalac

2 törpehöri

egy akvárium


2011. ápr. 3. 14:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Áhh, szerintem ez egyáltalán nem sok. :)
2011. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, így kezdődik az állatkert...


Nekem van 2 csincsilla, 5 akvárium és 1 gekkó.

Aki idejön mindenki hülyének néz, hogy minek ennyi akvárium :)


A patkány pedig egy jó választás, mert mindent megeszik, a te kajádat is, így nem kerül sokba a tartása. Régen volt 2 patim, az egyiket úgy megszerettem. Sajnos megöregedett és meghalt, de még most is hiányzik. Sokszor eszembe jut. :/

2011. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

azt vettem észre, hogy az "állatkertet" tartó emberek sokkal lazábbak, kedvesebbek másokkal is, biztosan nem önzők, ha ennyi kis jószágról gondoskodnak :D


ha elég nagy a kéró, akkor nyugodtan tarts annyi állatot, amennyit csak el tudsz látni, és foglalkozni velük.

2011. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nekem van egy törpenyuszim egy törpehörcsögöm és egy kutyám:) szerintem egyáltalán nem sok :D mondjuk nekem anm már azt mondja h állatkert vagyunk xD
2011. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!