Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem? ...

Milyen kutya való nekem? Nincs állatom, panelban 2-emeleten lakom a kölyökkutyát napi 5-ször is vinném sétálni felnőtt korában 3-szor

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Yorki,Csivava,Mopsz,Bichon Frisé :)
2011. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
nekem is csivava van,és én is panelban lakom.Le kell vinni persze,de ha dolgozom és kell neki akkor van lerakva neki újság és oda tud pisilni.Ha megjöttem meg kidobom.Az apróbb kutyusok valók panelba,nagyon nem.Yorki is cuki,de sok a gond a szörével.Nekem rövid szőrű a csivim.
2011. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tyler913 ***** válasza:

Barmilyen.Mennyi idod lenne foglalkozni vele?

Egyebkent ha nincsen fajtapreferenciad,fogadj orokbe menhelyrol es ments meg egy eletet!

2011. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a tacsiért vagyok oda... olyan bájosan esetlen. Ha panelkutya lesz, figyelj arra, hogy ne legyen nagyon ugatós. A máltai selyemkutya nagyon ugat és idegesító hangja van. Nekem volt egy palotapincsim régebben, annak nem volt hangja. Szegénykém némán próbált vakkantani.
2011. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és a nagymamámékkal lakom és ők nem rajongnak az ötletért
2011. aug. 2. 21:19
 6/13 anonim ***** válasza:
spániel, csivava, yorki
2011. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
westi :)
2011. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyetek bischon havaneset . Az én mamámnál is ugyan ez volt a helyzet hogy minek neked kutya sok a gond vele BLA BLA BLA.......

A havanese nagyon aranyos szép és inteligens kistestű nem hullajtja a szőrét pedig hosszű szőrű. Mi a fölszinten lakunk és a mama is nagyon szereti az egy éves Szofikámat! Szerintem ez a legjobb választást! Sok szerencsét hozzá! Remélem havanese lesz!

2011. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél nagytestűt, és hosszúszőrűt!!

Mi is panelba lakunk, és van egy őrült nő a IV.-en. 3 kaukázusi juhászt tart, és sz@rt se foglalkozik velük.. Sajna mi velük szembe lakunk, és kész rémálom! Állandó ugatás, kutyapisi, kutyakaki szag, szőrcsomók a bejárat előtt...

Szal kistestűt vegyél! XD

2011. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 (L) Bella (L) ***** válasza:

uh, még egy kaukázusi is durva lakásban, de 3?

nem irigyellek.

2011. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!