Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Biztos nem lehet egyedül...

Biztos nem lehet egyedül patkányt tartani?

Figyelt kérdés
Mert sok olyanról hallottam már h egyedül tartották és mégis jól érezte magát...
2011. ápr. 5. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Dehogynem lehet! Csak sokat foglalkozz vele, és nem fog unatkozni.
2011. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ha foglalkozol vele, kiengeded futni, játszol vele stb...természetes lesz neki hogy egyedül él...semmi gondja nem adódik belőle
2011. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

jajj naon köszi a gyors válaszokat !!!!

És egyedül elférne egy 28*40*35-ös ketrecben?

vagy egy üveg (régi akvárium) jobb?

2011. ápr. 5. 14:20
 4/10 anonim ***** válasza:
A ketrecet szokták javasolni, mert nyáron szellősebb, legyen minél nagyobb, jobb neki is, te is jobban be tudod neki rendezni...pontosan mekkora szükséges neki, nem tudom, nem volt még patkányom, de minél nagyobb annál jobban érzi magát..
2011. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen akkor még körülnézek köszii!!!
2011. ápr. 5. 14:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon pici ketrec. Legalább egy 60 X 40 cm-es ketrec kell neki, mert nagy a mozgásigényük (főleg éjszaka).
2011. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi ez nagyon sokat segített!!! :)
2011. ápr. 5. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A patkány még mindig társas állat, azaz igényli a többi patkány társaságát. Az emberi társaság nem ugyanaz, hiába foglalkozol egész nap vele.

[link] oldalon regisztrálj és olvasgass szerintem. Nagyon sok hasznos dolog le van írva.

2011. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztos biztos... már az előző kérdésednél is írtam, hogy lehet, de nem olyan jó neki, mintha lenne egy fajtársa. Hiába foglalkozol vele sokat, akkor se tudsz pótolni egy patkány társat. Persze lehet mondani, hogy dehát XY is egyedül tartja és jól érzi magát a patkány. Jó, biztos így van. De ha nem egyedül lenne még jobban érezné magát.

A patkány társas lény, ennyi.

2011. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Platypus ***** válasza:
Egy patkány nagyon tud ám éjszaka unatkozni, amire remek kényszerviselkedéseket talál ki. Például ketrecrágás, berendezési tárgyakkal való direkt zörgés meg hasonlók. A saját érdekedben se próbálkozz magányos patkány tartásával.
2011. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!