Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a leg olcsóbban beszere...

Melyik a leg olcsóbban beszerezhető és tartható kisemlős, amit lakásban is lehet tartani, és hosszú ideig nincs rossz szaga a helyének?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögök szerintem nem olyan büdösek (mondjuk ez függ attól is, hogy mit teszel alájuk), de tulajdonképp bármilyen kisemlőst (nyuszi, tengerimalacka, degu, stb.) tarthatsz ha rendszeresen takarítod, mert akkor nincs kellemetlen szag.
2009. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó

Én úgy tudom,hogy forgácsot szoktak alá tenni,vagy nem jól tudom?Te mit javasolsz a hörcsög alá forgács helyett,amitől sokáig nem lesz rossz szaga?

2009. febr. 28. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:

házi egeret, az a legolcsobb. de lehet forgácsot vagy fa granulátumot is alá tenni. rengeteg hobby tenyésztö ajándékba ad bármilyen állatot.

nekünk degunk van de degu forumokon sokszor ingyenelvihetök.

a baj a deguval hogy nagy hely kell neki ami azt jelenti hogy nagy ketrecet kell nekik venni. csak speciális eledelt ehetnek ezért nem lehet nekik akármit adni.

talán egy olyan egér ami pici ketrecben vagy terráriumba elfér olyat.

a mi degujainknak egy pici szaga sincs.

2009. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

hát a hörcsög ugy tudom 200-300 Ft között van... És az ismerőseim forgácsot szoktak alá tenni,amit 1-1,5 hetente cserélnek. Enni meg almát,répát,diót szoktak neki adni,meg ilyen zöldségféléket meg néha száraz kenyeret h koptassa a fogát.

Nekem tengeri malacom van 1200Ft-ért vettük,szintén forgácsot szoktam alá tenni hetente cserélem k ialatta,nem büdös. Enni meg zöldségféléket szoktam adni neki,füvet,meg szoktam veni neki ilyen tengerimalacnak való magokat,ez se olyan drága. Én havonta 1-2 kg szoktam venni kimérten és ez nincs 500Ft se

2009. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én voltam az első válaszoló: talán még a forgács a legjobb, illetve mi a patkányaink alá tettünk macskaalmot is ami tökéletesen bevált, semmi szag nem volt. Lehet még kapni kicsire összevágott szalmát (nem széna!!!) is, ami már-már olyan puha, mint a faforgács, de kevésbé nedvzsívó.
2009. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen volt a tescoban 299 ft-ért egy műanyag hörcsög elemmel működik.

Nem értem, miért kell spórolni a kisállaton. Bemész egy kisállatboltba és elmondja az eladó, hogy mi mennyibe kerül. Ha telik rá, megveszed, ha nem, akkor nem.

Minden állat büdös valamilyen szinten. Meg kell szokni, sokat szellőztetni és takarítani.

2009. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fiu aranyhörcsög, az nem is büdös nem is drága tartani.lánynak van valami kellemetlen szaga. dzsungi meg egérszagú
2009. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!