Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék még? Túl...

Mit csinálhatnék még? Túl rossz dolgom van, Még szinte semmit nem hoztam ki az életemből. Kéne valami, ami hosszú időre lefoglalna.

Figyelt kérdés

Kérlek,komolyan mondjatok elfoglaltságot,ne az anyagi helyzetemet szidjátok.


Születésemtől fogva szegény vagyok,igen szülők egyetlen csoró gyereke.

Semmi suli,0 ország,se vezetői engedély,se autó,semotoros jogsi,se motor..

Se búvár vizsgám,se motorcsónak vezetői engedélyem,se vitorlás oktatói engedélyem,se ejtőernyős vizsgám is és barlangászati engedélyem sincs, 15,5 évesen kirúgtak a suliból.Azért ilyen korán mert az 1-2 osztályt végigverekedtem.

Nem mentem egyetemre,mert értelme nincs a családi bizniszbe nem tudtam beletanulni mert nincs.10 éves koromtól apum molesztált.Ő is csak egy pedofil aki nem jár mnkába.

1 nyelven beszélek.Nem Jártam rajziskolába.

Egy dolgot szeretek a zenét.


Életemből 7 évet kómában töltöttem.Most 26 vagyok,nő.

Soha nem buliztam.Egyetlen képet sem készítettem.

Most igazából az a bajom,hogy annyira "tökéletelen" minden,hogy kezdenek vízióim lenni.

Még semmit nem tanultam,amit meg akartam az sem sikerült.

Egy évből 10 hónapot kokainozok,igazából a többi kettőn is,csak akkor crack kokaint tolom.

Télen 2 hét sírás a hideg miatt,nyáron is 2 hét sírás a téli hideg miatt.

Járok szívni,szoppantai,lőni,tabizni.

Vannak dílereim,nem vagyok magányos.

De mivel semmilyen célom nincs kb,nem tudom mit csinálhatnék még,már egyszerűen UNOM A DROGOZÁST.

Semmim sincs.Nincs mit veszíenem.Nevelést nem kaptam,segítőkész vagyok(adrenailt többször lőttem túlherkázott embereknek),rendszeresen adományozunk adott helyekre,a fődíleremnek 19 alkalmazottja van és mindenki szépen terít.Mindenki utál,azért mert beképzelt vagyok.


Nincs barátom.Volt nekem,de őt sajnos fiatalon elvitte a heroin .Azóta nem hevertem ki.Nincs szükségem másra csak a kokóra.


Nekem valamilyen cél kéne vagy valami,soha nem gondoltam hogy a drogozást meg lehet unni.


Nem szeretnék dolgozni,mielőtt valaki elküldene munkába.Nem szeretnék,mert nem kell,mert nem akarok szenvedni azért amim már van


2011. okt. 13. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
OFF: Már ne is haragudj, de ha a drogra van pénzed, akkor másra is kéne, hogy legyen!!! Vagy...?
2011. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, életcél kellene. Amíg nincs, marad a drog, vagy más szenvedélybetegség. Gondolom otthon mindenki téged sajnál, meg tolják alád a pénzt. Ha nekem csak annyi pénzem lenne, amennyit te eldrogozol, akkor rohadtul örülnék, mert csinálhatnám azt, amit szeretnék, és közben nem halnék éhen.
2011. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Azt tudod, hogy egyik szavaddal ütöd a másikat?!"egyszerűen UNOM A DROGOZÁST. " "Nincs szükségem másra csak a kokóra. " ... vagy: "Kéne valami, ami hosszú időre lefoglalna."Nem szeretnék dolgozni,mielőtt valaki elküldene munkába." Érdekes dolgok ezek...!!!

Mindenesetre ha ezt komolyan írtad, akkor amellett, hogy elmennék egy elvonóra, elgondolkodnék az életemen. Mert valljuk be, a tiédnek eddig értelme sem volt. Ezen még lehet változtatni, csak akkor nem a múlt miatt kéne sírni, meg mindenki mást okolni. Beképzelt majd akkor legyél, ha letettél valamit az asztalra. vannak alapítványok, önkéntes is lehetsz valahol, ha valami értelmes elfoglaltságot keresel. meg ha ugye dolgozni nem akarsz...mert minek is az...ha apád nem dolgozott akkor ne dolgozz te sem,ugye, ez alap...eltartani meg majd eltartanak, ha addig nem egy kapualjból szednek össze megmerevedve. Lehetőleg nyáron, mert akkor könnyebben felfigyelnek az emberek a szagokra...Vagy ne is, ne keserítsd meg ennyire a járókelők életét, ott adagold túl magad, ahol a kutya sem jár. Akkor nem lesz már erre több gond.Meg a társadalomnak sem.

Ugye Te sem ezt akarod?! Nem gondolkodtál el azon, hogy ha keresnél magadnak valami munkát, olcsó lakást, meg leérettségiznél, könnyebb lehetne az életed? Vagy ha nem drogra költenéd a pénzed, hanem más dolgokra,amit fel is tudnál mutatni, nem lenne jobb érzés a kis lelkednek?! A barátodon is túl kell lépned, 26 évesen gondolom nem akarsz apáca életet élni, és te sem vagy fából. Fiatal nő vagy, tessék talpra állni, akármilyen nehéz. Én tudom, hogy akármilyen szarból ki lehet mászni, még ha rögös, hosszú is az út kifelé. Mindenesetre szerintem megéri.

2011. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te pont az ellentettje vagy annak aki hajnalba kérdezett.

Keressétek fel egymást.

2011. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kur.va jó ez a kérdés tükrözés a másik mintájára!(pont tegnap volt ennek az ellentétje)!Én is szoktam néha így kiforgatni dolgokat.

A témához meg annyit,hogy a jövőben is mondj IGENT a drogokra! :)))

2011. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tök jó poén volt tőled, hogy kiírtad! Annyira tetszik ez a pikírtség!!!!

Nézze meg mindenki, hogy értse:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2011. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
xD
2011. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lol hülyegyerek
2011. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez most komoly vagy egy vicc????
2011. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jó kis mesekönyv.
2012. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!