Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent az, hogy egy...

Mit jelent az, hogy egy patkány "kopaszhordozó"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom valamelyik őse kopasz volt, így ezt ő hordozza, azaz, ha kölyke lesz, lehet közöttük kopasz is.
2011. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, de maga a patkány nem kopasz és nem is fog megkopaszodni, ugye? Biztos hülyeséget kérdezek:D
2011. ápr. 6. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak hordozza a kopaszság génjét, gondolom. Emberi példa ilyesmire pl az, hogy egyik szülőd szőke, másik barna. Te barna lettél, párod is barna, mégis lehet a gyereked szőke (igaz kisebb eséllyel), mivel a szőke gén benned van. (bár hajszín nem biztos, hogy így öröklődik, de néhány dolog igen. Mindegy a lényeget gondolom megértetted belőle)
2011. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez aranyos:D

Úgy van ahogy az első írja. A hordozó azt jelenti, hogy hordozza magában azt a gént ami a kopaszságért felelős, és ha esetleg utódai lesznek, azok között előfordulhat kopasz egyed.

Viszont, nyugi a tiéd nem fog megkopaszodni:)

2011. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nem erről van szó..-.- gondolj bele,milyenek a patkánybébik,mikor megszületnek?hát kopaszok...szerintem a kopaszhordozó=vemhes/terhes...de javítsatok ki,ha tévedek
2011. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó butaságot írtál :DD

a többieknek van igazuk

2011. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Platypus ***** válasza:
100%
Ha a patkány kopasz hordozó, az azt jelenti, hogy másik kopasz hordozótól 25% eséllyel, kopasz patkánytól pedig 50% eséllyel születhet kopasz kölyke. Ha a párja nem kopasz hordozó, akkor egyáltalán nem lehet kopasz utód. Az, hogy hordozó, az állat szőrére semmilyen hatással nincs, csak az utódain jelenhet meg.
2011. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen...azt jelenti,hogy a kicsinyek lehetnek kopaszok...de az is igaz,hogy kopaszon születenk...de a kopaszhordozó azt jelenti,hogy az utódok közül nem mindegyiknek fog kinőni a szöre...De ez nem azt jelenti,hogy muszály,hogy így legyen...De ha mégis lesz kopasz kicsiny akkor semmi gáz...vannak olyanok is hogy kopasz patik :D....Szerintem ugyis aranyossak lesznek !
2011. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!