Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy háziallatkát,...

Szeretnék egy háziallatkát, ami nagyon picike, aranyos, nem büdös és nem is nagyon drága. Mit javasoltok? (a tetün és a bolhán kívül) :D

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a halakat aranyosnak találod, akkor az jó választás.

Vagy a hüllők között is érdemes lenne keresgélned, a leguán pl. nagyon cuki szerintem.

2011. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem a halak, hüllők nem túl aranyosak, inkább egy tengerimalac, de az meg lehet, hogy büdös.
2011. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

törpehöri :D egyet, ami lehetőleg fiú, az nem annyira nyűgös xDD

ha olyan helyről hozod ki lehet venni, tök kis kedves, nem is büdös. 1 hetenként kell takarítani a helyét. nézz utána. de mondjuk ha van pl ismerősödnek ilyen állata, onnan hozd. ingyenesen. szerintem nézz utána, nekem van és imádom :D

2011. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mopsz:-D mondjuk ő tud büdi lenni:-))
2011. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hörcsögöt, ha nem zavar hogy harapós.

a hal és a hüllő egyáltalán nem olcsó és a mopsz sem

2011. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az, hogy olcsó, az relatív, olcsó egy 300.000-es kutyához képest, drága egy 500 forintos halhoz képest
2011. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy 2000 alatt legyen
2011. ápr. 12. 11:10
 8/11 anonim ***** válasza:
állatot találsz 2.000 alatt, de meg kell hozzá venned dolgokat, az annál több azért...
2011. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem temgerimalacom van 3000-ért vettük, és nem is büdős meg semmi baj nincs vele, viszont nagy ketrecet ígényel, meg állandó gondoskodást.de nagyon jó kis állat én azt ajánlom neked, nem fogod megbánni!:)
2011. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én a hörcsögöt ajánlom(van sz. aranyhöri meg törpehöri,az aranyhöri nagyobb féle és rengeteg szinváltozata van,a törpehöriböl meg sok féle)és nem büdi!meg nem kell hetente takaritani a hörit ,én majdnem hónaponta takaritom ki!hetetnte inkább a t.malacot kell mer tnagyon büdi tud lenni!

és egy höri meg 500-1000 ft körül van!csak annyi hogy venni kell neki játékot vagy csinálni neki !házikó jó ha van mert az elég fontos neki!és ráadásul nagyon édike is:)

2011. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!