Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokm jelent részetekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokm jelent részetekről egyáltalán valamit, ha azt mondjátok egy fiúnak, hogy édes, drága, tündér, aranyos vagy?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy hogy van párotok ... ezért is kérdezem, nálatok ez mit jelent, nem kell komolyan vennei túlságosan?
2010. jan. 5. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet h beléd van zúgva a csaj!

Vagy valamiért nagyon hálás neked és szeret, tisztel, kedvel!

2010. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, pont azért mert párja van...
2010. jan. 5. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hülyeségből is szoktam mondani...de ha ezt túl sokszor hallod az már fura...
2010. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, én szoktam csakúgy barátaimnak is mondani pl. hogy "édes/aranyos/drága vagy" meg annak is aki tetszik :D Szóval igen ez nehéz eset, hogy vajon milyen okból mondja :)Talán a tekintetéből észreveszed :D Barátnőim szerint ha Hozzá beszélek akkor olyan "rajongó tekintetem" lesz :D
2010. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
neeeem,ez csak kedveskedés..
2010. jan. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!