Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 2 tengerimalacom mind a...

Van 2 tengerimalacom mind a kettő nőstény. Mi csinálják?

Figyelt kérdés
A nagyobbik állandóan berreg de nem uizik. A kisebbik állandóan uizik de nem berreg. Miért lehet ez ?
2011. ápr. 13. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is két tengerimalacom van, nőstények, és egy nagy, meg egy kicsi, és én úgy tudom, ha berregnek, akkor hízelegnek egymásnak. Meg ilyenkor olyan lassan mennek. Nekem akkor szoktak uizni, ha hallják a kajás zacsi zörgését :D
2011. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valójában mi a kérdésed, mit nem értesz, vagy miért érzed úgy, hogy bármit is csinálnod kéne? Mindkettő kommunikál a maga módján, mi ezzel a probléma?
2011. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagyobbik berregéssel adja tudtára a kicsinek, hogy ő a domináns, a főnök. Ha a kicsi nem tesz ez ellen semmit, akkor elfogadta a rangsort és ez így teljesen rendben van.
2011. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!