Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisil be állandóan a...

Miért pisil be állandóan a törpehörcsögöm a házikójába?

Figyelt kérdés

Lusta kimenni? Vagy miért? Pedig nem csinált ilyet sose de most igen... :S Mit tudnék csinálni?

A fa házikója tiszta pisi, és büdös, mindig meg kell mosnom amikor takarítom a helyét, de még akkor is büdös... Arra gondoltam veszek még egy ugyanilyen házikót és cserélgetem hetente. A másik addig kiszellőzik, meg elszaktalanítom valahogy.


Köszi a válaszokat :))


2011. ápr. 13. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is oda végzi a dolgát, szintén faház...annyit tudsz tenni, hogy 2-3 naponta kiteszed a házat száradni a napra, pár órát...én is így csinálom és nem büdös, kiszárad.
2011. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy olyan helyre rakni a házat ahol azelőtt még soha nem pisilt. És a házát alaposan mosd ki, hogy ne legyen szaga. Lehet hogy csak a szag miatt csinálja. Az én hörcsögöm pl. takarítás után is ugyanabba a sarokba pisil.
2011. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Prosztata gondok.XD!
2011. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyel a hazan kivul pont a haza melle egy kettevagott margarinos dobozt aminek a pereme igy ne legyen magasabb 1 centinel, lehetoleg ugy hogy az alommal egy szintbe keruljon. Magatol meg fogja tanulni hogy abba vizeljen. Nekem mar tobb horcsognel is bejott az alomfa sulyeszteett "wc".A lenyeg hogy konnyen ra tudjon farolni.
2011. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém meg a kajástála alá pisil mindig. A fa dolgok nem jók, nekem is a kerék alatt egy fa tartó van, azt is összepisilte régen, és tiszta büdös. A műanyagot legalább le lehet mosni. Talán cseréld le műanyag házra.
2011. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lehet hogy műanyagot veszek a fa helyett... mert a fába beszívódik és nehéz eltüntetni a szagot, és a műanyag pedig jobb mert azt könnyű lemosni. :)))

De nem értem mért szeret a saját pisijébe aludni.... :O

2011. ápr. 13. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!