Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kazincbarcikán a NEMO-nevű...

Kazincbarcikán a NEMO-nevű kisállatkereskedésben (vagy állatboiltban, vagy ki hogy moindja ) érdemes venni hörcsögöt, vagy ott inkább ne?

Figyelt kérdés
szeretnék kicsi fiu aranyhörit de mmiskolcon a szinvába meg a plázába sem ajánlják!akkor esetleg barcikán a nemo-ba vehetek?vagy az nem tul jó ötltet!de ha ne vegyek egyik helyen se akkor mégis hol?
2011. ápr. 16. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

A szinvába miért nem ajánlják?

Barátnőmnek a párja ott vette az arany hörit barátnőmnek, köszöni jól van.

2011. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem,meg amugy ott is nemrég alakitották át az egészet!vann kiengedve vagy 3 vagy mennyi papgájm is!de akkor nyugodtan vehtek a SZINVÁBA?
2011. ápr. 16. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem a némóval sincs semmi baj nekem tengerimalac van onnan de semmi baja sincs:)
2011. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha értem!akkor lehet hogy ot veszem me vagy a szinvába,vagy nemtom!!milyen szinű tengerimalac?
2011. ápr. 16. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mondják általában, hogy ne állatkereskedésben vegyél állatot, mert a kereskedésben általában nem szelídítik a kicsiket, hímek, nőstények ömlesztve vannak tartva, és az állatok korát se mindig mondják meg jól, az esetleges betegségekről pedig ne is beszéljünk. Szóval elsősorban megbízható tenyésztőtől vegyél állatkát, ha nem megy, akkor pedig menj be a kisállat kereskedésbe és jó alaposan nézd meg az állatot, amit megveszel.
2011. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm!hát lehet,hogy vennéjk inkább tenyésztötöl de egyet sem ismerek ugyhogy akkor kisállatkereskedésben fogom sztem megvenni!meg amugy fiut akarok,tehát ha hazavinném azt azért nem hinném hogy az lefialna:D furi is lenne
2011. ápr. 18. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!