Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok olcsón magkeveréket...

Hol tudok olcsón magkeveréket venni patkánynak Bp-en? Ti hol veszitek neki a kaját?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amibe vannak ezek a nagyobb piros, zöld cuccok, meg mogyoró, meg minden egyéb. Vettem egyszer olyat is amiben száraz banánkarikák is voltak. Azt nagyon szerették, de a bolt megszűnt, hol kaphatok ilyeneket?
2011. okt. 11. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
fresnappf ? én ott veszek kiméröst hörcsögkeveréket aba minden féle bent van bár az én patkányom anyira nem szereti a magot ... ugyhogy nem is kap tul sokat inkáb másal etetem
2011. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésben. Kb. bármelyikben.
2011. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ilyet etess. Én sokkal inkább annak a híve vagyok, hogy kaja PLUSZ nasi, nem kaja ÉS nasi, tehát a mogyoró, banánkarika, miegymás az csak nasi, az ne legyen benne a kajájába. Ezeket meg tudod venni külön is :) Vagy pl. ha héjastul adod a földimogyorót, azt szeretik pucolgatni. Teljes értékű tápjai vannak a versele lagának vannak, versele laga rat complete, vagy versele laga rat&mouse pro , a rat complete szerintem jobb, abban minden benne van, nem kellenek mellé kiegészítő vitaminok, stb., bár nem a legolcsóbb, de magas a tápértéke, ezért viszonylag keveset esznek egyszerre. A rat&mouse pro viszont olcsóbb. Nálam szemes takarmányt (terményboltból) kapnak, meg zöldségeket, gyümölcsöket, húst, de kb. ki van számolva, hogy miből mennyit kell kapniuk, hogy kiegyensúlyozottan táplálkozzanak. Ez a legolcsóbb megoldás. Versele laga, ha jól tudom szinte minden állatkereskedésben van, neten utána tudsz nézni, hol a legolcsóbb.
2011. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Az én patkányaim Sniffet kapnak kiskoruk óta. Szerintem látogass el a Fishmaniába (www.fishmania.hu) és a ratmania.hu-ra, ahol sokat segíthet a többi pati tartó!

2011. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kittay ***** válasza:
én az alphazooba meg a fressnapfba szoktam nekik kaját venni.
2012. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!